Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt bevállalós csajok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt bevállalós csajok? Lábimádatról lenne szó, talpnyalás lábujj szopogatás.

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 20:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Törd még magad kisfiam.. :D (Azt azért megsúgom hogy az: írj privit édes kevés ám egy nőnél. xD) Ismerkedjél, beszélgessél, próbálj bekerülni a privát szférába.. kapise? és próbálkozzál 100x, ezerszer.
2014. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Itt is privin, lehet ismerkedni te nagyok okos!
2014. jún. 19. 20:46
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem baromkodom, én komolyan gondolom! Tényleg levelet nem nagyon kapok, de az biztos azért van mert a csajok, nincsenek tisztában a lábimádattal. Nem tudják milyen jó!
2014. jún. 19. 22:02
 14/18 A kérdező kommentje:
Jaa és nem vagyok a "kisfiad" te nagyon hülye! kapise?!!
2014. jún. 19. 22:06
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Wazz.. "Tényleg levelet nem nagyon kapok" :D Én nem bántani akarlak, de persze hogy nem kapsz levelet.. Nagyon csodálkoznék ha valaki azt mondaná hogy "no jól van öcsém.. megengedem.. sőt még írok neked levelet is , hogy kicsit megismerkedhessünk és akkor már megkérdezem tőled hogy pontosan mire gondoltál. Hol és mikor lenne jó neked" Életszerű igaz? :D


Hány éves vagy kis barátom??? Nagyon hamar rá jössz majd hogy a nők nem egészen így fognak "működni" :D kapise? Mondjuk egy két próbát megér.. mindenki így tanul. De ezt a "felkérést" elolvassák és annyi. Vagy gondolod hogy valaki majd azt fogja magában mondani hogy húúú.. ez nem hiszi el hogy bevállalós vagyok.. na majd én megmutatom hogy az vagyok és már ír is. :D Ember!!!! Ismerkedjél inkább, és majd ha megismertél valakit egy jó pár hét után, akkor előhozakodhatsz finoman azzal hogy amúgy meg én erre is gerjedem, és izgat.


Ukk-mukk-fukk.. azonnal max. csak egy fizetős lány fogja neked megengedni. Jó sok pénzért. :D

2014. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Helló! Wazz! Igazad lehet, de én már annyit próbálkoztam, tárkeresőn, hirdetés....sorolhatnám! Ne haragudj hogy durvábban írtam vissza! Kicsit túl spíráztam a dolgot. Hogy mennyi idős vagyok bocsi, majd talán privin. Még kinevetnél!..Még egyszer, ne haragudj "barátom".
2014. jún. 20. 20:17
 17/18 A kérdező kommentje:
Wazz! Azt még elfelejtettem, írni hogy volt hogy bejött a dolog. A csajjal azóta is tartom a kapcsolatot.
2014. jún. 20. 20:19
 18/18 anonim ***** válasza:
#2 én is így állnék a dologhoz ha jó nő lennék, hogy nem nyalnék talpat, de ha az enyémet nyalnák, az nem zavarna! ☺️☺️
jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!