Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most bejövök neki vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bejövök neki vagy nem? (katt! ) Normális válaszokat kénék!

Figyelt kérdés

Nagyon fura a fiú... Na szóval! Van amikor felkeres viberen és akkor mikor írogatunk néha olyankor is felhív mikor felesleges. A suliban nem nagyon foglalkozik velem mikor a barátaival van, de néha rámpillant. Sokszor kérdezi, hogy bejön-e nekem meg van olyan is amikor pedig azt bizonygatja, hogy úgy is tudja, hogy szeretem. És mikor neki "nem megfelelő" dolgokat mondok akkor sérteget engem de nagyon!

Tehát normális válaszokat szeretnék! 16/L



2014. jún. 2. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Gyerek még
2014. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ennyire helyes ez a gyerek? komolyan nem értema lányokat, ha én kérdezem h helyes vagyok-e csak azt kapom, hogy kopj le rnda vagy!
2014. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Talán azért van mert nem jössz be nekik! Ez van. Bár eltértél az én kédésemtől!
2014. jún. 2. 21:25
 4/9 anonim válasza:
Elképzelhető, hogy bejösz neki, de nem valószínű, hogy bármi tartós lenne belőle. Az ilyen srácok csak szórakozni akarnak, aztán továbbmenni. Nem éri meg! Nem ismerlek, de biztos, hogy te ennél többet érsz!
2014. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koki kedves vagy!
2014. jún. 3. 20:13
 6/9 anonim válasza:
Esztikee te vagy az????:DD
2014. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen, tetszel neki, de ő olyan tipikus bunkó. Szerintem próbáld elfelejteni, ha járnátok sem lenne semmi, csak szórakozik...
2014. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lilly12 válasza:
jujj hallod...velem is ugyanez volt,h ha olyat mondtam ami nem tetszett neki akkor bunkó volt..én elköszöntem tőle azóta se beszélek vele...lehet h tetszel neki de szerinted van értelme ha nem vállal fel téged a barátai előtt? <3
2014. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez nem szerelem csak lángolás és szégyel a suliban lásd be ha bánt az nem baj mert tereli a témát az azt jelentené hogy szeret de ha méllyen sért akkor nem szetet :( sajnálom
2014. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!