Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kevesbe szep pasik miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevesbe szep pasik miert nem torodnekna kulsejukkel?

Figyelt kérdés
Ha egy fiuval nem volt tul kegyes az eg kulso szempontjabol akkor szerintem az egyik legjobb modszer arra,h " felturbozza magat" ha stilusos es jol oltozkodik. Es mielott jonne a hiszti,h nincs penzem jo cuccokra... nem is kellenek draga holmik. Barmilyen hihetetlen a jopasik is lehetnek csorok. Na de szoval... ugy vettem eszre,h a kevesbe vonzo kulseju fiuk nem is nagyon torodnek magukkal. Apolatlanok, a hajuk zsiros es semmi fazonjuk sincs, teljesen izlestelenul oltozkodnek. Az,h nem mozognak... az megint egy masik dolog ne is beszeljunk rola. Kerdesem az lenne,h miert nem torodtok magatokkal? Egy jokepu pasinal.ez oke mert o mindegy mit vesz fel de ti miert nem akartok jobban kinezni? Egy jo frizura, normalis ruhak csodara kepesek.

2014. jún. 2. 23:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
A gyengébb helyesírási képességekkel rendelkező egyedek miért nem törődnek a magyar nyelv szabályaival?
2014. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Én pl azért, mert a legkevésbé sem érdekel, hogy hogy nézek ki, vagy hogy mások mit gondolnak rólam.
2014. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

A lányok nagy része felszínes.

Hiába törődik magával az ember, akkor is lesz valami ami nem jó.

Ez van.

Bár oké, a teljes ápolatlanság megint más kérdés.

2014. jún. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Szarvas hibat nem talalok a szovegben, kisebb hibak pedig majdnem mindenkinel elofordulnak.
2014. jún. 2. 23:57
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Szarva van a hibának? :D Bocsi, de ezt nem hagyhattam ki. Szerintem fordítva jó a gondolatmeneted: A kevésbé szép pasik azért szépek, mert elhanyagolják magukat, nem azért, mert egyébként kevésbé szépek, és még el is hanyagolják magukat.
2014. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Azért én ezt nem így tapasztalom, szerintem sok srác van, aki igyekszik kihozni magából a maximumot, és egész jó pasik úgy.


Sőt, ők tehetik csak meg igazán, egy nőnél, ha arcra el vagy bacva, akkor kb tökmindegy mit csinálsz, mindenhogy ronda maradsz...

2014. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy süllyedő hajót nem kezdünk el átfesteni, meg tatarozni.
2014. jún. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Két dolog: 1. Az ápoltság részben nevelés és példaképek alapján történik. Azaz nem lett nekik megtanítva.


2. "Úgyis minden mindegy" alapon.


Egyébként egyetértek. Ha akarsz valamit, tudd magad eladni. A rossz ápoltság azt is mondja: nem akarok lányoktól semmit, feladtam. Minden nő álompasija ilyen, nem? (szarkazmus)

A belsődet meg nem hordod magadon kívül... A külsőnek erősítenie, vonzóvá kellene tennie a belsőt. Szerintem. És itt most nem a modellarcra gondolok, hanem arra, hogy figyelsz magadra, és kellemes látványt igyekszel nyújtani. Az igyekvés már önmagában pozitív kisugárzást eredményez.

2014. jún. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
uhhh...
2014. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Hát én pl nagyon sokat törődök vele, ruhaboltban is képes vagyok hosszabban válogatni mint egy nő, fodrásznál is nagyon rigolyás vagyok hogy jóra csinálja, heti 4-szer edzem, de sajnos ezzel még mindig csak B terv tudok lenni a magas alfahím arcú macsók mellett.
2014. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!