Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kevesbe szep pasik miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevesbe szep pasik miert nem torodnekna kulsejukkel?

Figyelt kérdés
Ha egy fiuval nem volt tul kegyes az eg kulso szempontjabol akkor szerintem az egyik legjobb modszer arra,h " felturbozza magat" ha stilusos es jol oltozkodik. Es mielott jonne a hiszti,h nincs penzem jo cuccokra... nem is kellenek draga holmik. Barmilyen hihetetlen a jopasik is lehetnek csorok. Na de szoval... ugy vettem eszre,h a kevesbe vonzo kulseju fiuk nem is nagyon torodnek magukkal. Apolatlanok, a hajuk zsiros es semmi fazonjuk sincs, teljesen izlestelenul oltozkodnek. Az,h nem mozognak... az megint egy masik dolog ne is beszeljunk rola. Kerdesem az lenne,h miert nem torodtok magatokkal? Egy jokepu pasinal.ez oke mert o mindegy mit vesz fel de ti miert nem akartok jobban kinezni? Egy jo frizura, normalis ruhak csodara kepesek.

2014. jún. 2. 23:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Úgyan mááááááááááááár nekik belső értékeik vannak, a nő meg fogadja el úgy ahogy van.
2014. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
11-es: Hidd el, ez nekünk nőknek is kész megváltás, hogy a hozzád hasonlóak elkerülnek. Eggyel kevesebb nőgyülölőt kell elviselnünk magunk mellett, köszönöm, hogy élvezed az életet és nem minket szomorítasz.
2014. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
11-es biztos azért van ennyi "miért nincs barátnőm" típusú kérdés itt mert olyan nagyon élveziki az életet.
2014. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ez csak egy hárítás. Rosszul esik az, hogy nincs csajod, ezért itt durcizol, de azért nagy bosszúsan meghúznád azokat, akik visszautasítottak.
2014. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
a 11-es nem komolyan beszélt gyerekek :D ne legyetek már ilyen... fák :D
2014. jún. 3. 16:52
 16/27 anonim ***** válasza:
13:21, pont a magadfajták miatt van egyre több "nőgyűlölő" kérdés, úgyhogy ne csodálkozzatok. Tipikus minősített esete amikor sír a gyerek hogy megverték,de nem mondja, miért verték meg... Sebaj, 50 évesen majd kisül, melyikünk mondott igazat :) az nevet aki utoljára nevet.
2014. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok lány haverom van, és kb mindegyikük szerint jó pasi vagyok, és helyes az arcom is, de egyik se jönne velem össze, mert stílusban eltérek tőlük. Én pont hogy inkább szeretek minél csóróbban és "igénytelenól" kinézni. Direkt széttépett nadrágban, olcsó koncertpólóban, meg betétes bakancsba járok. Hogy miért? Mert ezt szeretem, mert a punkokhoz tartozom, és mert teszek azokra, akik felületesek. Miért öltözködjek tömegterméknek? Van abból már elég. Ha egy lány megszeret, akkor szeressen meg a belső értékeimért, ne a külsőmért, és én sem a lányok külsejéről ítélem el őket.
2014. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! A jo pasikra nem vonatkozik a kerdesem, plusz a tomegcucc meg a stilusos oltozkodes nem ugyanaz... sot...
2014. jún. 3. 21:52
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Ez olyan lenne mintha a sz*rom próbálnám díszıteni, illatosítani: utána is sz*r marad.
2014. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%
Felesleges, mert akkor is csak barátként tekintetek rànk.
2014. jún. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!