Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kevesbe szep pasik miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevesbe szep pasik miert nem torodnekna kulsejukkel?

Figyelt kérdés
Ha egy fiuval nem volt tul kegyes az eg kulso szempontjabol akkor szerintem az egyik legjobb modszer arra,h " felturbozza magat" ha stilusos es jol oltozkodik. Es mielott jonne a hiszti,h nincs penzem jo cuccokra... nem is kellenek draga holmik. Barmilyen hihetetlen a jopasik is lehetnek csorok. Na de szoval... ugy vettem eszre,h a kevesbe vonzo kulseju fiuk nem is nagyon torodnek magukkal. Apolatlanok, a hajuk zsiros es semmi fazonjuk sincs, teljesen izlestelenul oltozkodnek. Az,h nem mozognak... az megint egy masik dolog ne is beszeljunk rola. Kerdesem az lenne,h miert nem torodtok magatokkal? Egy jokepu pasinal.ez oke mert o mindegy mit vesz fel de ti miert nem akartok jobban kinezni? Egy jo frizura, normalis ruhak csodara kepesek.

2014. jún. 2. 23:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

7:18 remekül leírta a lényeget. Vagy friendzóne, vagy semmi.

Egyébként meg a kérdés nagyszerűen példázza, hogy felszínesek a nők, kíváncsi vagyok ezt a bizonyítványt vajh mivel magyarázzák ki

2014. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! Neked kéne egy lány aki nem törődik a külsejével? Teljesen elhagyja magát? Igénytelen?
2014. jún. 5. 17:18
 23/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ha nem kell törődie a külsejével, mert nincs miért, és alapból is vonzó tud lenni, akkor igen. Szerinted attól igényes egy nő, hogy 50 tonna vakolatot magára ken? Műszempilla, műköröm, műmellek, bakker...egyszerűbb ha lecsatolja és idedobja nekem a 3,14csáját...

Attól, hogy a pasas heti kétszer fog járni szoláriumba, vagy mittomén, férfifodrászhoz, még semmivel nem lesz szebb. Ugyan ez igaz a lányokra, pont leszarom ha nem jár heti öt alkalommal fodrászhoz meg műkörmöshöz, soha egyetlen lányt nem szóltam le emiatt eddig.

2014. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Azért az igényesség meg a piperkőcség nem ugyanazt jelenti.
2014. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
23-as furcs elkepzeleseid vannak az igenyesegrol....
2014. jún. 6. 10:31
 26/27 anonim ***** válasza:
Ápolt vagyok és divatosan öltözködöm még a hajamat is megcsináltattam a fodrásznál, de mind hiába.. A lányok így is elutasítanak a külsőm miatt, pedig nem 10/10-es lányoknál próbálkoztam.. Ezen az oldalon rengeteg lánynak küldtem magamról képet, de szinte egy sem írt vissza.. Ha valaki nagyon ronda mint én, az hiába változtat a kinézetén, ha ugyanúgy elutasítják.. 17/F
2014. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
44%

17:38, hidd el, ha tömve lennél lóvéval, már a sok ezredik csaj írná neked a szerelmes leveleit...

Ha van elég pénzed, lehetsz bármilyen ronda, akkor is lesz csajod nem is egy.

2014. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!