Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
A barátnőm valamelyik nap az ulembe ult es par masodperccel kesobb felallt a fa**am. hozzaert a baratnomhoz es hirtelen elpirosodott es felallt az ulembol nem szolt semmit de en ezt nagyon cikinek talalom. mit csinaljak h maskor ilyen helyzetben ne alljon fel? 14/f
2014. jún. 3. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Kötözd a combodhoz, akkor nem lesz ilyen gondod. Amúgy mi a baj azzal, ha feláll? Az a dolga...
2014. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nagy vonalakban tisztában vagytok a fiúk testének és szexualitásának működésével akkor elfogadod, hogy ez normális.
2014. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért van, hogy felálljon, egészséges vagy teljesen, vonzónak tartod a barátnődet, nincs ezzel semmi baj. Ha cikinek érzi, akkor nem Barbie kell még neki, nem pedig "kapcsolat".
2014. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes. Csak a nagyvilág beszéli belétek hogy ejnye, perverz.

Miért lenne perverz az, ha a barátnőd felizgatott.

Mondd neki, full őszintén, hogy kicsim, felizgattál, ez van.

2014. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de nekem jó volt érezni mikor az exemnek felállt, de nem 14 voltam. Persze, lehet hogy veled egy idős a lány, vagy még kisebb és azért viselkedett így. Minek erőltettek ilyen fiatalon egy kapcsolatot.-.-
2014. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, ha feláll a barátomnak, az olyan mint egy bók :D Legalábbis én annak fogom fel. Mondjuk mi 18 évesek vagyunk...
2014. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: Tehát nyugodj meg, normális :)
2014. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Gond akkor lenne, ha nem állna fel.
2014. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem teljesen értem, hogy miért lenne ciki.. ciki max akkor lenne ha egy ismeretlen lány esne az öledbe és őt böknéd meg, de ha egyszer a barátnőd..
2014. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!