Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most akkor szerelem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor szerelem, vagy teljesen más?

Figyelt kérdés
Azt mondják, nem lehetünk szerelmesek abba, akit nem ismerünk. A helyzet a következő. Van egy férfi, akibe, úgy érzem, teljesen szerelmes vagyok. Viszont még soha nem váltottunk egy szót sem. Csak látásból, és "hallomásból" ismerem. Nem csak jókat hallottam róla, mégis oda vagyok érte. Ha meglátom pillangós lesz a gyomrom, azonnal odaadnám magam neki, ha tehetném, legszívesebben beletúrnék a hajába, és odabújnék az arcához, hogy érezzem a borostáját. Most is dobog a szívem, és izzad a tenyerem, ha rá gondolok. Mi ez, ha nem szerelem?
2014. jún. 3. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
plátói szerelem
2014. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
itt vagyok asszem rólam beszélsz
2014. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háát ez az....szerelmes vagy valóban.
2014. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így érzek irántad :$ Amúgy velem is van néha ilyen, de ez előbb utóbb elmúlik.
2014. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez nem szerelem, hanem bálványozás. Nem a valódi pasiba vagy szerelmes, mert mint ahogy te is írtad nem is ismered. Csak a róla kialakított benned élő személyiségbe vagy szerelmes, aminek azt a külsőt tulajdonítod, aki jelenleg neked nagyon bejön.


Az ilyesmiből szokott a legnagyobb csalódás lenni, mert ha megismered rájössz, hogy baromira nem olyan a csávó mint gondoltad.

2014. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!