Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszonzatlanul vagyok szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlanul vagyok szerelmes 1 éve és teljesen belebetegszem, mit tegyek? Fontos!

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok túllépni egy fiún, minden nap, minden egyes percében rá gondolok,vele álmodok és annyira fáj, hogy nem az enyém, hogy képtelen vagyok elviselni, nem tudok beletörődni. Olyan szinten szenvedek, hogy már az öngyilkosság is eszembe jutott, mert nem akarom így leélni az életem nélküle. De értsétek meg, hogy tényleg iszonyatosan fáj. Beszéltem már pszichológussal, de csak pénzkidobás volt. Nem segített. De így nem tudom mi lesz, nagyon félek. Volt valaki hasonló helyzetben, aki segítene??

2014. márc. 2. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
nyugi, másfél év után a fenil-etil-amin szintje csökken... majd elmúlik
2014. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen,voltam nagyon hasonló helyzetben,rettentően szenvedtem,szinte becsavarodtam.Aludni nem bírtam,enni szintén,kikészítettem saját magam,mivel egész nap csakis ezen pörögtem.Tudom,közhely,de zen semmi nem segít,csak az idő.Rajtam is az segített,hogy lassan kikoptak belőlem az érzelmek.Ehhez sok időnek kellett eltelnie.Elfáradtam,belefáradtam,jó ideig semmilyen módon nem kommunikáltunk,bár napi szinten láttam őt.Elmúlik majd,légy erős!Okosabbat sajnos nem tudok mondani neked,csak sok erőt,kitartást tudok kívánni.

2014. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megpróbáltál már összejönni vele egyáltalán?
2014. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De már egy éve tart, ez így is nagyon sok és ez az évem erre ment rá, én nem is tudom hova tűnt az idő, mert olyan mintha az egész egy hosszú nap lett volna. Folyamatos fájdalom, meg fura félelem érzet meg zavartság és féltékenység. Tényleg olyan mintha megállt volna az idő, semmi sem múlik, semmi sem változik. És tényleg nem értem miért érdemlem ezt. Nem tudom hogy fogok kitartani, még plusz fél vagy egy év az nagyon sok:(

2014. márc. 2. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól van kérdező, de biztosan viszonzatlan?! Rákérdeztél nála? Vagy csak te feltételezed ezt?
2014. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam. Az viszont egy bonyolultabb történet, hogy mi volt köztünk pontosan. A lényeg hogy végül nem jártunk, meg le sem feküdtünk egymással. De az az ismerkedés, meg amik történtek köztünk, az nekem mind nagyon sokat jelentett és elég volt ahhoz, hogy beleszeressek...erre ő lelépett.
2014. márc. 2. 22:21
 7/10 A kérdező kommentje:
Amikor itt hagyott akkor mondta, hogy nem szeret.
2014. márc. 2. 22:22
 8/10 Grindelwald válasza:
Próbàlj keresni egy barátot ha meg nincs akinek elsírhatod ezredjere is ezt a problémád,fontos hogy kiadd magadból es kommunikalj!
2014. márc. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De kivel kommunikáljak? Egy barátomat emiatt vesztettem el, mert már nem bírt hallgatni engem, belefáradt az én szenvedésembe. Erre nem kíváncsiak az emberek, főleg nem hosszú távon. És nem akarok mindenkit elüldözni magam mellől, bár így is úgy érzem a barátaim egyedül hagytak, mert nem mutathatom ki előttük a fájdalmam:(
2014. márc. 3. 18:17
 10/10 anonim ***** válasza:
2. évemet járom ugyan ezzel a problémával...jóba vagyok a fiúval,mindennap látom,tudja hogy szeretem...Üdv a klubban ... T.T
2014. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!