Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hinni a szerelemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hinni a szerelemben?

Figyelt kérdés
Az embernek van egy hülye, romantikus elképzelése a szerelemről, én is mindig hittem benne, hogy létezik, szép és tiszta és érdemes érte küzdeni. De valahogy mára belefáradtam, azt vettem észre, hogy ha valaki szerelmes azt csak megalázzák, megvetik és nincs más az egészben csak mérhetetlen fájdalom és szenvedés. Elegem lett az egészből, de mélyen mégis azt érzem, hogy enélkül nincs is értelme élni. Valahogy egyszerre hiszek benne, hogy van és biztos vagyok abban is, hogy nincs. Lehet megőrültem, nem tudom.
2010. jan. 1. 03:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, szerintem nem volt szerencséd (eddig). Én biztosan tudom hogy van és akárhányszor csalódok, akkor is lesz. :) Bár mindenki máshogy gondolkozik.
2010. jan. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet
2010. jan. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hinni lehet benne, de egyébként teljes mértékben osztom a véleményedet kedves kérdező. 27L
2010. jan. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valahogy én is így látom, de ha nem hinnék benne hogy egyszer mégiscsak összejön ahogy az úgy igaziból kell, akk már nem élnék... akkor minek élnék... épp egy olyan lányt szeretek akit nem lenne szabad, valamennyire ő is szeret, de ez nagyon nem az a boldogság... eddig csak viszonzatlanul szerettem, rémes volt, most meg egyszerűen... nemhiszem el... :'(
2010. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A reménytelen szerelmet már lassan kezdem megszokni, de azt képtelen vagyok, hogy cserébe tényleg csak megvetést kap az ember. Mintha szép lassan megfulladnék, mert ez körülvesz, mindenhol ott van és sehová nem lehet előle elmenekülni.
2010. jan. 1. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!