Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha benne vagytok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha benne vagytok az ilyen testi kontaktusban (alább), közös programban stb. , akkor tetszik nektek a srác?

Figyelt kérdés
Előfordult, hogy fogtuk egymás kezét beszélgetés közben, a folyosón átkaroltam a vállát, miközben mellette mentem, többször ölelkeztünk, ma is olyan jó volt, elköszönéskor ahogy szemben álltunk egymással, átölelt, én is őt, összeért közben az arcunk, simogattuk egymás hátát, szinte összetapadt a testünk, megsimogattam az arcát (párszor már megesett), és arra gondoltam, hogy most kellene megcsókolnom, de nem akartam, mert még nem is voltunk sehol randizni, de tervbe van véve. Puszival köszöntött, azzal is váltunk el ma. (Amúgy dicsérgetett is párszor, és többször volt, hogy alig léptem fel fb-ra, mindjárt rám írt, és mikor előtte megbeszéltük, hogy ha bemegyünk az egyetemre, találkozhatunk, akkor előző este megint írt nekem, hogy akkor másnap tudok-e menni stb.) Lányok, ilyen esetben többet láttok a srácban havernál, és komolyan gondoljátok, vagy csak játszadoztok? És ha ez nem játék a részetekről, akkor ezt csak olyan fiúnak engeditek meg, aki bejön nektek?

2014. jún. 3. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

MI A F@.SZÉR' NEM CSÓKOLTAD MEG TE TÖKETLEN???? ARRA VÁRT A SZERENCSÉTLEN!!!!!!!!

Üdv, egy 20 éves lány.

2014. jún. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert soha nem volt senkim, sose voltam még ilyen helyzetben, azt se tudtam, hogy mit tegyek, eddig mindig csak az elutasítással kellett megküzdenem, meg azzal, hogy én biztosan csúnya vagyok stb., most meg hirtelen ilyesmivel szembesülök.
2014. jún. 3. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Jeezuspm addig varsz mig a csaj baaratkent fog tekinteni rad es egyszer azon kapod magad hogy majd mesel neked az uj kanjarol.

20l ugyancsak de masik :D

2014. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első húsz éves lány vagyok: figyi, hacsak a lány nem egy nagy r. banc, akkor nem fog valakit csak úgy haverságból ilyen szinten ölelgetni. Nagyon ajánlom, hogy a legközelebbi ilyen alkalommal csókold meg. A reakciója mindent el fog árulni :) ne legyél ennyire félénk, egészen biztos azt akarta, hogy megcsókold.
2014. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz, nekem még sose volt ilyen élményben részem, és fogalmam se volt, hogy ilyenkor mi a jó. Én még ott tartok, hogy feldolgozzam, hogy egyáltalán van valaki, akinek tetszhetek, meg aki nem ráz le azonnal, ha elhívom valahová, hosszú éveket töltöttem keserűségben, reménytelenségben stb., és most ez az egész annyira hirtelen jött.
2014. jún. 3. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Értelek én, tudom, milyen az, amikor el sem tudod hinni, hogy tetszel valakinek. De hidd el, ennek a lánynak egészen biztos nagyon tetszel
2014. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még annyit a dologhoz, hogy nem igazán ismerjük egymást a lánnyal, szóval olyan nagyon mélyen még nem beszélgettünk. Bennem meg sok elfojtott félelem, szorongás, sérelem van, amik miatt mindig is visszahúzódó voltam, nehezen tudtam magamhoz közel engedni bárkit is, titkolni akartam a múltamat, a jelenemet, rengeteg mindent, és valahol szerintem ezek még mindig meghatározzák az életemet, bármennyire is próbáltam megszabadulni tőlük. :(
2014. jún. 3. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!