Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj, van barátja de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, van barátja de megnézünk majd együtt egy filmet nála vagy nálam. Lehet valamire következtetni?

Figyelt kérdés
Szóval kb. 3-4 hónapja lehetnek együtt, én 1 hónapja ismerem, szóval nem vagyunk olyan régi nagy barátok meg semmi. De sokat beszélgetünk, és felvetettem hogy majd nézzünk meg egy filmet.. Azt mondta oké, de még nem beszéltünk különösebben róla, vagy nálam vagy nála tehát nem mozi. Lehet én is bejövök neki? Vagy csak barátként tekint rám? Lányok szoktatok fiukkal így filmezgetni ha van pasitok? Nemtudom milyen a kapcsolatuk, de a srác nem foglalkozik vele túl sokat az tuti.

2014. jún. 3. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
miért kell egy foglalt csajt filmezni hívni??tudjuk ,hogy általában a "film nézés" mit jelent.nem vagy fair gyerek.
2014. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aha hát nem azt fogja jelenteni, bár még kitudja :D
2014. jún. 3. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha normális srác vagy, akkor nem leszel olyan, hogy lenyúlsz egy olyan csajt, akinek barátja van. Most az, hogy megnéz veled egy filmet nem a világvége.
2014. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
normális leszek nem nyomulok, de ha ő is akarja..
2014. jún. 3. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
én mentem már úgy át sráchoz filmet nézni, hogy nem történt semmi, bár nem volt barátom, de ha lenne barátom akkor nem mennék át, csak azért mert én is féltékeny lennék, ha ő menne át csajhoz filmezni, mert ki tudja, hog olyankor mik történnek...
2014. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi volt :DD
2014. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért elrakok majd egy gumit..:D
2014. jún. 3. 23:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég szomorú, mindkét részről. Nem értem, miért kell áthívni egy lányt filmezni, amikor tudod, hogy van barátja. Esetleg ha szakítanak. A másik, a lányt sem értem, hogy hogy lehet képes ilyenre. Ha a barátja nem foglalkozik vele sokat, akkor szakítson vele és akkor mehet a filmezés. Na meg, ha van barátja és mégis átmegy hozzád, és kitudja mi történik, majd esetleg később összejöttök, mennyire fusztrálna, hogy ha mással is megtette ezt (mert szerintem mással filmezgetni mikor barátod van egyáltalán nem okés) akkor vajon veled is meg fogja-e?
2014. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!