Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha gyakran egy légkörbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha gyakran egy légkörben vagytok egy csajjal, együtt is alszotok elég gyakran, ettől kialakulhat bennetek valamiféle érzelem a csaj iránt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel koleszosok vagytok, és van egy csaj, akit már régebb óta ismersz, jóban vagytok, úgyhogy néha áthívod hozzátok. Játszotok, filmeztek, beszélgettek, hülyültök, stb. A szobatársadnak nagyon bejön a csaj, úgyhogy ő is áthivogatja, így még többet van nálatok. Gyakran ott is alszik, bár külön matracon, nincs köztetek semmi. Néha elhívjátok bulizni is, bandázni, bekerül a haveri társaságotokba is, sokan bírják közülük is. Nos, én lennék ez a csaj, és az érdekelne, hogy a régi ismerősömben, akit egyébként másfél éve ismerek, kialakulhat-e valami szerelemféleség irántam, ha eddig csak vonzalmat érzett irántam (bár azt elég erősen)? Azt még tudni kell, hogy ez a srác folyton kérdezget, h van-e már pasim, és azt is próbálja kipuhatolózni, h bejön-e ő nekem, de én úgy teszek, mintha nem jönne be, mert így is túl nagyképű... És közben azt is meséli, h a hétvégén épp hogyan vitt ágyba egy-egy r*b@ncot...tehát kicsit vegyes "jeleket" küld, nem tudok rajta kiigazodni. Azt hangsúlyozza, h ő most mennyire élvezi a szabadságot és h fűvel-fával szexel, de néha megjegyzi nekem, h jó lenne azért már egy komoly barátnő. Azt tudja, h engem nem tud lefektetni csakúgy, mert régebben már bepróbálkozott, de én tájékoztattam, h nálam ez nem így megy.

21/L


2014. febr. 2. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, kialakulhat :D
2014. febr. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jó hogy
2014. febr. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szerelemféleség. Tán csak partyba akarnak vágni.
2014. febr. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha szerelem nem is feltétlen,de előbb-utóbb valamelyikük beakaszt.
2014. febr. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a #3-ashoz. Azt nem tudom, hova tenni, hogy a hódításaival dicsekszik neked, talán azt akarja mondani, hogy milyen jó pasi lehet? Fiú és lány között nem létezik igazi barátság, az egyik mindig többet akar. Ha mindketten hívogatnak, és te eljársz hozzájuk, csak idő kérdése, hogy mikor leszel partiba vágva. Azzal, hogy átjársz, ott alszol, azt üzened, hogy benne vagy. Egyébként szerintem ezt már te is érzed, és talán akarod is.
2014. febr. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyival leszel szerintem együtt ahány lyuk van rajtad, plusz a két kezed. Ha mégse így lesz, akkor gratula!
2014. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Partiban leszel az biztos. Azt azért sajnálon, hogy én nem lehetek ott.
2014. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na? Mi történt? Elkaptad már őket? Írjál már valamit kíváncsiak vagyunk. :)
2014. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!