Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen más, mint az ideálom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen más, mint az ideálom, mégis Ő van rám a legnagyobb hatással. Hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés
Mindig is az egészen sötét hajú, barna szemű, izmos férfiak vonzottak. Adott egy szőke, kék szemű, mackós pasi, komolyan mondom megőrülök érte, pedig nem is ismerem. Szóval nem mondhatni, hogy a belső tulajdonságai vonzanak. Vajon mitől függ az, hogy ki váltja ki belőlünk a vágyat?
2014. jún. 4. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem senki nem tudja
2014. jún. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andrea Henrietta ***** válasza:

Első benyomás/ szerelem első látásra... ki tudja.

az én párom is teljesen más mint az ideálom, és imádom őt.

2014. jún. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális dolog, számtalan olyan embert ismerek akiknek van ideáljuk és mégis egy teljesen más karakterű, kinézetű embert szeretnek.....ezért hülyeség az ideál, mert az érzéseidnek úgyse tudsz parancsolni. Aki valamiért megfog az megfog, mindegy hogy ideál vagy sem, nem ez a lényeg.

Hanem az, hogy valami megmagyarázhatatlan ok miatt vonzódsz hozzá, szimpatikusnak találod, vágysz rá :)

2014. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rám egy tál bableves van nagy hatással
2014. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a kémia


Nekem a pici filigrán lányok voltak az ideáljaim, ezzel szemben, a párom, akit imádok, és akivel minden tökéletes összhangban van, teltkarcsú C-D méretű mellekkel. :-)

2014. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!