Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint, mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint, mennyi esély van arra, hogy ha egy 16 éves lány és egy 17 éves fiú most nagyon szeretik egymást, abból házasság, avagy hosszan tartó kapcsolat legyen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 19:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Ez egy végtelenül primitív kérdés, csak egyszer gondold végig amit kiírtál, aztán te is rájössz.
2010. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély .bár nem olyan sok!!De hajrá,én szurkolok nektek!!!:)
2010. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
én nem tudok rájönni..:D csak remélni tudom. jelenleg xd de azért köszi a kommented (Y)
2010. márc. 9. 19:40
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. kommentelő:) ^^
2010. márc. 9. 19:40
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelkileg is összeilletek, vagyis legjobb barátok is tudtok lenni egyben, és emellett szexuálisan is tökéletesen passzoltok, vagyis egyikőtöknek sincso lyan elvárása, amit am ásik nem tud teljesíteni, akkor igen, lehet életre szóló kapcsolat.
2010. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Remélem igazad van. Bár, lehet hogy, ezt az "örökké együtt" dolgot csak most gondolom így, vagy még egy ideig... kitudja:)

és köszönöm a választ^^

2010. márc. 9. 19:48
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Azértm ondom, hogy legjobb barátotoknak is kell lennetek. Mert a szerelem egybetarthat egy ideig akármennyire is különbözőek vagytok, de ha az elmúlik, akkor úgy lesz jó a kapcsolatotok, ha olyan, mint egy tökéletes barátság, ami szexuális vággyal vegyül. Nagy vonalakban.
2010. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát amióta együtt vagyok barátommal, mindent vele osztok meg, még a női ügyeimet is, és mindig meghallgat, tanácsot ad, szóval úgy érzem, és ezt korábban mondtam is neki, h ő egyben a legjobb barátnőm is. :)
2010. márc. 9. 19:53
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

én 16 voltam a párom 17 amikor összejöttünk...(utálom ezta szót)...Akkor mindenki meg volt győződve, hogy előbb utóbb vége lesz és hű mekkora sírás lesz a vége...mit is mondjak azóta leérettségiztünk...most egyetemen vagyunk, ráadásul távkapcsolatban újabban. és nagyon szeretjük egymást, fontolgatjuk az eljegyzést...

szóval semmi sem lehetetlen. de ehhez sok minden kell...

Bizalom, komolyság, érettség (hű de hányszor hiányzott belőlünk is:P) tisztelet...szükség van ahhoz (ahogyan az egyik válaszadó is mondta) hogy a legjobb barátok legyetek és emellett a szex is jól működjön:)

Persze mindez fokozatosan megy végbe nem egyszerre a semmiből, ez gondolom világos...

sok szerencsét:) ha nem jön össze sincs veszve semmi:)

2010. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, most valamilyen szinten, megnyugodtam, hogy mással már fordult elő ilyen:)

és gratulálok nektek ;)

2010. márc. 9. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!