Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi baj? 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi baj? 17 éves lány vagyok, már lassan 4 éve, hogy először menstruáltam, de a 4 év alatt jó ha összesen vagy 10x ha megjött.

Figyelt kérdés
Szerintetek miért van ez? Az biztos hogy nem vagyok terhes, mivel még szűz vagyok. De azért aggódom mi bajom lehet. Anyumnak minden hónapban azt mondom hogy megjött, csakhogy ne aggódjon. Szerintetek mit csináljak? El kéne mennem orvoshoz?

2014. jún. 4. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan buta vagy! Mi a francért nem mentél már el rég orvoshoz??
2014. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az orvos a legtutibb szerintem
2014. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogyha valami komoly problémád van, lehet, hogy mivel későn fordulsz orvoshoz, már gyereked sem lehet! Gratulálok!
2014. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg butaság volt hazudni anyukádnak. Most azt csináld, hogy szépen elmondod neki az igazságot, azzal együtt, amiért elhallgattad, és megkéred, hogy segítsen eljutnod egy rendes nőgyógyászhoz, aki majd megvizsgál.
2014. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
amúgy nem tudom miért kell bántani lehet kínos volt neki vagy nem tudom de tényleg menj el szerintem orvoshoz
2014. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
de siess!
2014. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Muszáj elmenned nőgyógyászhoz, 4 év alatt már be kellett volna állnia bőven.
2014. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugi! Kicsit késve kaptál észbe, de jol látod, hogy orvoshoz kell menned. Még itt vagy, nem az orvosi vároban? Siess!
2014. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudod van a tévében a Ha ciki ha nem beteg vagy című műsor. Tökmindegy, hogy mennyire kínos, súlyos szövődménye is lehet, és sosem értem, miért nem fogják ezt fel az emberek. Ott olyanokat mutatnak, hogy megáll az ész... Rögtön kellett volna orvoshoz menni, és akkor hamarabb tudod mi van. Az esestleges következmények is lecsökkennének. Az orvos feladata, hogy meggyógyítson, mit kell szégyenlősködni? Én is féltem először a nőgyógyásztól, de elmentem, és túléltem. Mert el kellett menni.
2014. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Ezen mi a kínos? Az, hogy valami probléma van a szervezetével, és 48 hónapból 10x jött meg a menstruációja, ami egy természetes dolog?

Igenis hülye a kérdező, hogy 4 év alatt nem volt annyi esze, hogy ellátogasson a nőgyógyászhoz, és még az anyjának is hazudott.

Igen, aggódott volna, mert az anyád, és félt, fontos neki az egészséged, de szerinted jobb az, ha nem tud róla, és lehet, hogy ezután gyereked sem lehet (neki unokái) meg bármi?

2014. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!