Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez apakomplexus? (többi lent! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez apakomplexus? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy nálamnál kb. 20 évvel idősebb pasiba. Eddig ilyen nem volt , hogy ennyire beletudjak szeretni egy pasiba ,ilyen sok korkülömbség ellenére. Őt valahogy különlegesnek tartom , és nem apaként szeretem!!

Szerintetek ez apakomplexus? Én nem annak tartom , mert a szüleim normálisan bánnak velem , édesapukám is mindig melletem van (és volt) , jól nevel, és mellete semmiben sincs hiányom. Ha nem apakomplexus akkor mi?

Hogy tudtam ennyire megszeretni ezt a pasit?

Értelmes , és komoly válaszokat várok! Előre is köszönöm!:):)


2014. jún. 4. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Boldog apák napját! Ez apakomplexus. Fogadok, h anyáddal élsz...
2014. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, honnan ismered, úgy érzed van esélyed nála? -ha ezt megválaszolod nekem többet tudok majd mondani. :)
2014. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok , és a barátnőm szomszédja , onnan ismerem. Többször is találkozok vele az utcán.. És mikor találkozunk nagyon néz , és ha autóval van , akkor dudál is. Minden ilyen cselekedete után mégjobban megtetszik. A barátnőm szerint megkellene próbáljam elfelejteni , mert ha akarna is valamit akkor kihasználni. Egyre inkább én is ezt érzem , de nemtudom elfelejteni.

Akkor szerintetek ez apakomplexus?

2014. jún. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!