Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nő miért vagyunk ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nő miért vagyunk ennyire különbözők?

Figyelt kérdés

Magamból és a haveromból indítom el ezt az eszmecserét amit ide leírok.


Nem tartom magam hüdejópasinak viszont a párkapcsolataim (4) ből 75%-ban(3) nem én vettem észre a másikat. Szó szerint a csajok jöttek oda, de úgy hogy már rögtön levágtam hogy bejövök neki. :)


Ebből kettő olyan volt hogy bár odajöttek de látszott rajtuk mintha szinpadon lennének, makogtak meg bepirosodtak. Egyszóval cukik voltak.


Volt már olyan csaj aki odajött és hát nem volt az esetem (belsőre legalábbis nagyon ég-föld voltunk), de nem voltam vele bunkó.


No, a haverom viszont próbálkozik mert egyetlen egy félresikerült kapcsolata volt, mert egy hp-val jött össze.


De 99%-ban vagy kinevetik vagy lenézik (főleg a "normálisabb megjelenésű" romák) vagy konkrétan viccelődnek vele. Lényeg hogy szinte mindig megkapja a magáét.


Azt megértem hogy van egy bunkó, kettő, de hogy a 99%-a az akiket ő leszólít (Szinte hetente 2 csaj legalább) az már förtelem.


Most itt nem arról van szó, hogy a pasival nem stímmel valami (szerintem tökre normális), hanem hogyha valakinek nem tetszik ez miért bánja?


És az a gond hogy itt nem lehet nem általánosítani. ha kiszámoljuk hány lánynál próbálkozott (szerencsére budapest) és annak 1%-a kezelte normálisan a dolgot, akkor már az az 1% is talán jelentős, de hát akkor az a 99?


Mi férfiak többre becsüljük sajnos a nőket mint amennyire ők minket. Tisztelet annak az 1%-nak.


2014. jún. 4. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Asszem kidobom már az új heri potter regényt nem is veszek többet
2014. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha az a márkájú tej, amit veszek, minden alkalommal romlott, akkor nem szokok le a tejről, hanem másik márkát veszek. Ennyi.
2014. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ha a stílusra gondolsz akkor volt már menőmanomenü próbálkozásától kezdbe hagyegyelekmeg cukorpofa stílusú is.


De az önbizalomhiányos lányok azért jóval nagyobb zsákutca volt, mint a sima önértékelésűek.

2014. jún. 4. 19:26
 4/9 anonim ***** válasza:
asszem lassan eljutok arra a szintre, mikor sorozatgyilkos válik belőlem...aztán vacsorára meg is eszem őket
2014. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

jah igen ez egy olyan kérdés amire ugyse kapok legalább 3-5 soros érdemi hozzászolást :d


Még aki magára ismert az is "na jól van hagyjuk má, meg mitnem" elven kilövi a kérdést :o

2014. jún. 4. 19:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezt nem lehet így általánosítani. Az, hogy mennyire korrekten és kedvesen kezeljük az adott helyzetet, nem attól függ, hogy épp kukink van vagy nunink, hanem hogy milyen a személyiségünk. Nyilván a görcsösen próbálkozó egyén nem túl szimpatikus, egyik nem részéről sem...

Férfi részről egy kétségbeesett kannak tűnik, akinek már minden mindegy, csak nőt tudjon a karjai közt, női részről pedig inkább nézik k*rvának, mint normális lánynak/hölgynek...:)


Egyszóval az, hogy mennyire becsüljük meg a másik nemet, kizárólag egyénfüggő.

2014. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

minden szavaddal egyetértek de még mindig nem értem hogyha egy vadkanról beszélünk akinek minden édes mindegy (bár azért nem), akkor se kell lekoptatni.


Eleve nem az a nagyon tolakodó tipus, és öszintén én se olyannak nézném akinek nincs vagy nem lehetne barátnője ha akarna.

2014. jún. 4. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha te annyira sikeres csajozó gép vagy, miért nem segítesz neki, ahelyett, hogy a nőket szapulod?

Annyira ocsmány ez a hozzáállás.

2014. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerinted nem próbálok?


Csak a nők felületesek..

2014. jún. 4. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!