Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti belemennétek ebbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti belemennétek ebbe?

Figyelt kérdés
Ha egy világsztár (színész,zenész,sportoló mindegy, ti választjátok ki) felajánlaná,h eltölt veletek egy éjszakát de aztán pár közös képen kívül semmi sem lenne(nem tudnál visszaélni a képekkel) belemennétek úgy,h még szüzek vagytok? (ha nem vagytok azok gondolkodjatok úgy) őszintén válaszoljatok, ha valahol akkor itt lehet :D én bevallom ha Channing Tatum(vagy Justin Timberlake,Tom Hardy,Shemar Moore,Jackman stb. ) most bekopogtatna az ajtón.... hát nem ellenkeznék :D ti mit tennétek?

2014. jún. 4. 16:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Tuti nem. Igaz már nem vagyok szűz, de mindig is úgy gondoltam (és úgy is történt), hogy olyannal akarom elveszteni, akit szeretek és aki szeret engem. Az, hogy szimplán vonzódom valakihez a külseje miatt (mert itt ugye erről van szó) számomra kevés lenne ahhoz, hogy neki adjam a szüzességem.
2014. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én sem ellenkeznék ha pl Mario Casas lenne az :D
2014. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Igen.

A szüzesség kultuszát mindig is nagy marhaságnak tartottam.

2014. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
úristen őt kifelejtettem :o bocsánat xD
2014. jún. 4. 16:34
 5/23 anonim ***** válasza:
nem kell kép, de ott legyen fejben. beckham oké.
2014. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
őt is akartam írni de gondoltam inkább olyanokat akikről nincs annyi negatív pletyka nehogy vki azzal jöjjön.
2014. jún. 4. 16:36
 7/23 anonim ***** válasza:
Én nem. Sem szüzen, sem anélkül.
2014. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Nekem Fluor Tomi is megfelelne.

Sp voltam! :)

2014. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A szüzességtől függetlenül nem. Számomra a külső nem elég és nyilván nem ismerem személyesen.
2014. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Álmodik a nyomor.
2014. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!