Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány, velem egy idős (23) kb 7 éve ismerem és eléggé tetszik. Jó barátok vagyunk, sok mindent elmondunk egymásnak amit másnak nem.

Pár éve próbáltam többet is mint barátságot de ő ezt sajnos nem viszonozta, csak barátságot tud elképzelni köztünk.

Majdnem minden nap beszélünk, valamikor többet valamikor kevesebbet, ha nem írok neki, vagy nem reagálok pár napig aggódik értem.

Én még mindig többet érzek iránta mint barátság de szerintem ő még mindig nem érzi ezt.

Félek belegondolni hogy mással jön össze. Mi tévő legyek? Hogy tudnám elfelejteni?



2014. jún. 5. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy hogy megszakítod vele a kapcsolatot.
2014. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá mégegyszer a kettőtök kapcsolatára, hogy lehetne-e több? És hogyha nem, akkor lehet célszerű lenne más lány után nézni?

Nekem is vannak barátaim, haverjaim, van amelyikőjüknek tetszem is, de nekem van barátom és nem tetszenek. Attól még egy-két héten egyszer rácsörgök, ha nem keres, vagy ráírok ha nem írt, hogy hogy van, mitörténik vele?

Nem tudom, hogy nálatok ez milyen szinten van meg, de lehet csak barátként tekint rád tényleg, és te meg szenvedsz emiatt.

Gondolj bele, hogy megéri-e?


L/20

2014. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!