Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tévő legyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tévő legyek. Tanácsra lenne szükségem, a történetem eléggé hosszú, remélem páran elolvassátok és válaszoltok rá /?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Pest megye végén lakom egy községben.

5 éve megismerkedtem egy fiúval, de ő tőlem kb 400-450 km-re lakik. Remélem elkezdtétek érteni az egyik problémám... nos hát, 5 év alatt sikerült egymás között nagy kötődést létrehozni, testvérként gondolunk egymásra, az ízlésünk nagyon hasonló.

De... néha úgy érzem hazudok magamnak, mikor azt mondom neki, hogy testvérként tekintek rá.. őszintén én már nem tudom hogyan érzek/érezzek. Borzasztó belegondolni abba, hogy neki ott van az élete, nekem pedig itt, és ő nélkülem éli azt. ( tudom nagyon önzőség ) ... nem tudom megérteni az érzéseimet, néha csak a legjobb barátom, de néha többet is belegondolok, pedig tudom, hogy nem kéne. Az Ő érzéseiről meg annyit tudok, hogy ugyanolyan rossz neki, amiért nem láthatjuk egymást, csak gépen keresztül beszélgetünk, a mi kis virtuális világunkban.. borzasztó, megszakad a szívem, hogy a gondjaiban nem tudok ott lenni mellette... Ma pl egész nap ezek a gondolatok kavarogtak bennem, és mikor rám írt, én elküldtem annyival, hogy nem szeretnék vele beszélni. Hogy miért tettem? Nem tudom, talán azért, mert, ma már nem vagyok ezt képes elviselni, vagy talán azért, mer az érzéseim uralkodtak rajtam. Mondogatjuk egymásnak, hogy egyszer biztos sikerül találkoznunk, de félek ez csak üres beszéd, reménykedem, de valahol legbelül tudom, hogy ez nem fog sikerülni, és attól is félek, hogy élőben teljesen más lesz, mint akit megismertem az interneten keresztül. Amit ki szeretnék ebből hozni, hogy hiába is fájna oly nagyon mindkettőn számára, de lehet jobb lenne, ha abbahagynánk a kapcsolatunkat, vagy legyen minden olyan mint amikor ezekbe nem gondoltam bele... Valaki kérem írja le nekem a gondolatát erről, mert nagyon szükségem lenne rá.


2014. ápr. 20. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon messze, jobb elfelejteni szerintem
2014. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben voltam...és rohadt szar volt mert bele szerettem a srácba de egy idő után mi eltávolodtunk egymástól és hát nem mondom hogy most könnyebb de ez van...nem tudom hogy hogy a jobb ,ha beszélsz vele az se lesz jó de ha nem ...na hát az se kellemes...a találkozást nem a legkönnyebb megoldani,de mondjuk nem lehetetlen:S

14/L

2014. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha 5 év alatt nem bírtatok találkozni, akkor... túlságosan sok mindent képzelhetsz bele, mind érzelmileg, mind a tulajdonságait illetően


csak te tudod, hogy akarod-e folytatni így...de élő találkozás nélkül ne éld bele magad

2014. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz elfelejteni őt, kizárni valakit, aki fontos számunkra, pedig nem érdemelte ki semmivel. Viszont ez a helyes döntés. Mi történne, ha találkoznátok? Mi történne, ha utána együtt töltenétek egy hete? Aztán a maradék 55ben mi lenne? Remélem érted, hogy ez a távolság nem hogy ennyi idősen, bármennyi idősen is felemészti az embert. És teljesen feleslegesen veszed el magadtól az időt, amit másra is tudnál fordítani. És itt nem emberre értem, hanem akármire.

Az teljesen mind1, hogy érzel-e iránta többet vagy sem. A lényeg az az, hogy sokkal jobb bizonytalannak lenned, mint tudni, azt, hogy mondjuk te igenis szereted őt. Bár nyilván így van, ha így viselkedsz vele. De akkor is. Ez egy zsákutca. És te már elérted a végét, ahonnan csak kifelé vezet az út.

2014. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia !


Őszinte leszek !

na a távolság.. vagy meg öli a kapcsolatot vagy megerősíti.

Mivel még kis korú vagy és max 16-17 évesen fogsz eljutni hozzá ha addig ki tart ez a kapcsolat akkor sem bíztos hogy meg éri ez.


tapasztalat ..

Ismerkedtem már meg sráccal interneten közösségi portálon webkameráztunk beszélgettünk 1-2 hónapot de még sem azt kaptam amit vártam az első találkozon sem kivülről sem belülről .


Ismerkedtem társkeresőn szintén ugyan ez volt a helyzet ..


ismertem meg személyesen embert és 1-2 hónapban a mostani kapcsolatom pont hogy sokkal másabb volt akkor mint most..


Lehet ez csak egy átmeneti állapot nála de lehet hogy csak most mutatja ki a foga fehérjét valójában ?


Azt mondom neked hogy internetben ne bízz.. elég nagy anyagi gondjaid lennének ebből.. meg amúgy semismered .. egyeltalán honnan tudod hogy ő az ? lehet egy 50 éves férfi akinek felesége gyermekei és unokái vannak és magányos perceibe nem mondom mit csinálhat mikor veled dumálgat. ..


én azt mondom neked ha ilyen fiatalon meg ilyen messzire el mennél csak is azért hogy találkozz vele amit én nem ajánlok neked akkor minden féle képpen vidd magaddal anyukádat avgy apukádat lehet kicsit ciki lesz de én is magammal vittem anyát mikor elsőnek találkoztam a társkeresős sráccal és csak addig volt ott még találkoztunk és fél orán belűl el ment bár mi pesten találkoztunk..


de a te döntésed végül is..


ha további kérdésed lenne akár mivel is


nyugodtan irhatsz üzenetet .. ott személyesebb dolgokat is meg beszélhetünk

2014. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!