Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire igaz ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire igaz ez a mondás, hogy nincs csúnya ember csak igénytelen?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 09:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ma már ott tartunk, hogy sok-sok pénzel csúnya emberből is lehet minimum átlagos, de akár szép is. egy átlagos magyar fizetésből persze ez kivitelezhetetlen.
2014. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen szinten igaz. Van egy lány osztálytársam, aki mindig elhanyagolja magát. Nem annyira szép,de szerintem, sok múlik az igényességen. Pl. mikor a közelemben van, érzem, hogy az illata nem túl jó... Meg csipásan jön iskolába, és van, hogy két hétig nem mos hajat...és erre büszke is. Szóval, részben szerintem igaz... Ha ezekre odafigyelne, nem lenne vele semmi baj.
2014. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

8-as, akkor most tisztázzuk a lehetőségeihez mérten fogalmát is? Azt is a szádba kell rágni?

Btw nem értem mi bajod a turkálókkal, a legjobb cuccokat ott veszem meg, egyedi a stílusom, mindig találok magamnak valamit.

2014. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A "lehetőségekhez mérten" magaból maximumot kihozó ember bőven lehet nagyon csúnya.
2014. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Hülyeség. Én elkezdtem drága, márkás ruhákban járni, drága parfümöt is beszereztem, tényleg ápolt vagyok meg minden és mégis sok lány egy kép alapján rám vágja, hogy RONDA VAGY!
2014. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15, csak mert van rá pénzed, nézhetnek ki sz***ul azok a ruhák és lehet sz***r a parfümöd. Ha nincs stílusod tökmindegy mit viselsz.
2014. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én nem használok deo-t.Szerintem baromire igénytelen.Rákkeltő méreg.

Zuhany,testápoló és kész.

Ha 40 fok meleg van,akkor is büdös leszel ha deózól,semmi értelme.

Ha meg nincs olyan meleg,akkor nem izzadsz meg olyan szinten.Rendszeresen tisztálkodni kell.

2014. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ mindegy.Fogd a no"t/ferfit,es fuss.
2015. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!