Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éreztetek már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már olyat, hogy valakit utáltok, de mégis szeretitek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam.Nem kedvelem őt(mondhatni utálom),de valamiért mégis sokat gondolok rá(nem rosszakat),sokszor elképzeltem,hogy milyen lenne ha járnánk és szinte mindig vele álmodok.Hogy lehet ez?

Nem értem ti éreztetek már ilyet?



2014. jún. 7. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy dolog nem vonzó, az a közöny. Ha valaki bírsz vagy utálsz mindig nagyobb impulzusaid lesznek felé.
2014. jún. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy testileg vonzodsz hozza. Volt ilyen nekem is az osztalytarsammal az lett a vege hogy kenytelen volt elviselni mert egyutt kellett tancolnunk. Kozben kiszerettem belole azota is mindig vannak felreertesek koztunk. De amugy normalis csak neha nagyon bunko!
2014. jún. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia Bia, Te vagy az?:D
2014. jún. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Volt,és erre mondják hogy az ellentétek vonzzák egymást:)
2014. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gyémántlány ***** válasza:

Igen, éreztem ilyet.

Van egyfajta szeretet, aminek semmi köze a kedveléshez; amolyan feltétel nélküli szeretet. Nem kedveljük az illetőt (mert nem kedves, nem vonzó a személyisége számunkra) mégis valahogy kötődünk hozzá ettől függetlenül. Hasonlóan érezhetsz mondjuk közelebbi rokonaid iránt. A családi kötelékeket például nem rombolja le az, ha az egyik fél nem kedveli a másik személyiségét.

De ki mondta, hogy ezt csak a családtagoknál lehet érezni? Lehet, hogy te ilyen feltétel nélküli vonzalmat érzel az osztálytársad iránt. Ez, hiszed vagy sem, nem azt jelenti, hogy szerelmes vagy belé, csak valami egyszerűen köt hozzá. Ettől még ugyanúgy lesz később más barátod/barátnőd, nem befolyásol semmit. El kell fogadni ezt a dolgot, és nem kell különösebben belemagyarázni semmit. Előbb, vagy utóbb enyhülni fog ez az érzés (vagy teljesen megszűnik), amint beleszeretsz valakibe úgy igazából.

2014. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 JohniDaren ***** válasza:
Nem is gondolnád milyen gyakori ez. Én is ilyen helyzetben vagyok jelenleg. Ennek nagyon egyszerű oka van, vonzódsz hozzá, de hidd el, nem érdemes vele összejönni és ezt mindíg tartsd észben mikor a közelében vagy. Egy idő után ez az érzés úgyis megszűnik.
2014. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!