Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van darabos barna folyásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van darabos barna folyásom?

Figyelt kérdés
Nemrég vesztettem el a szüzességem, és sajnos első alkalommal védekezés nélkül csináltuk. Csak pár perc volt és nem élvezett el. Nekem nagyon fájt és véreztem is. Ez volt 10 napja azóta minden alkalommal pharmatex lágy tabival védekeztünk. Egyszer se élvezett belém. Nekem minden alkalommal fájt még egy picit, de már nem vérzett. Viszont közvetlenül az utolsó együttlét után barna nagyon darabos folyás jelentkezett. Először arra gondoltam h talán a szűzhártyának a maradék leszakadó darabjai, de mostmár másfél napját tart. Tuti terhes vagyok ugye? :(((. Bakker hogy lehettem ilyen hülye. Amúgy amikor nem védekeztünk az a ciklusom 10. Napján volt
2014. jún. 7. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy terhes vagy, beléd se élvezett. A szüzesség elvesztése után a hormonok miatt kicsit más lesz a vérzés, lehet megjön. De ez szerintem normális.
2014. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Nekem csak akkor van ilyen folyásom, ha cseresznyét eszek előtte.
2014. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Ki kéne köpködnöd a magokat.
2014. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
EMég legalább 10 nap múlva kell megjjönnie. És az utóbbi pár napba görcsölgetett a hasam. Mondjuk az mindig szokott középiidőbe. Amúgy semmi terhességi jelet nem veszek észre magamon. Csak ez a barna izé, de ez sem igazán pecsételő vérzés éjszaka fogta meg egy kicsi a butyimat meg reggel mikor wcn voltam, de délutánra elmúlt teljesen ma reggel megint ugyan az. Nem tudom mi lehet ez de rohattul félek :(((
2014. jún. 7. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:
szia vannak jo nogyogyasz valaszol oldalak csak ird be google-ba
2014. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!