Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek belefér az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek belefér az, hogy a barátotok máshol aludjon, mikor már együtt éltek?

Figyelt kérdés

Igazából ez eddig nem zavart, de mostanság ültették a fejembe a gondolatot, hogy én miért tűrom ezt. A helyzet az, hogy kicsivel több, mint 2 éve vagyunk együtt (27 hónap) és kedvezőtlen családi helyzetek miatt már 1 éve nálunk lakik. Utolsó éve a suliban és idén lett nagyon jó kapcsolata néhány csoporttársával, főleg azzal, aki másik városban lakik és néha ott alszik náluk (úgy havonta 1x, nyár vége óta). Én nem megyek, mert ez "fiú-est". Szóval olyan 5-6 fiú összeül a helyi presszóban és iszogatnak. Én ebben nem láttam problémát, bár örülök, mikor velem alszik, mert egyedül nehezebb:) De barátnőm kissé furán nézett rám, hogy miért engedem ott aludni is? Mert elmehet haverozni, na de miért nem jön haza...?

Ez nálatok belefér? Vagy normális igénye ez neki? Én nem igénylem sokszor a kijárást, bár részben azért is, mert eleinte ez zavarta és akkor le is szoktam róla, de sosem csináltunk ebből problémát. Én jól érzem magam így, csak neki jött most ez az új "kijárósdi".

Szóval nálatok ez hogy működik? :)

(Ő 20, én 21 éves vagyok)


2012. dec. 27. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút belefér. Nincs ebbe semmi rossz.
2012. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Eddig bennem is így volt, de most is botlottam itt olyan válaszba, hogy nem fér bele. Nem tudom, nagyon egyéni akkor. Mindenesetre megnyugtató:D
2012. dec. 27. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj kérdező,mert annál rosszabb lesz. Barátod nem csal meg,te csinálod jol ne halgass barátnődre.
2012. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán belefér.
2012. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem csal meg:) Nem merült fel bennem, szerencsére. Köszi a válaszokat!
2012. dec. 27. 13:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is belefér. Gondolom nem lehet egyszerű csak úgy hazajutni hozzátok onnan, egyszerűbb haveroknál aludni
2012. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán belefér, sőt! Az emberek többségének igénye is van rá, hogy néha külön legyen a párjától, pláne ha együtt élnek. Ez teljesen normális, nincs ebben semmi rossz, pláne, hogy nem is túl gyakran csinálja. 25N
2012. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kb. 14 km innen, kocsival megy ki, csak hát a sör meg miegymás után nem jöhet vissza:) Nekem nincsen ilyen igényem, én azért vágyom rá, hogy hozzá bújva aludjak el:) De mivel tényleg nem gyakori, így is jó.
2012. dec. 27. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!