Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő: Miért hitegettek egy lányt, ha csak szexre kell nektek? Miért nem lehet egyenesen megmondani, hogy csak szex és más semmi? És, amikor megkaptátok a lányt, akkor miért kell sértegetnetek, megaláznotok? Tisztelet a kivételnek.
2013. dec. 11. 15:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
-.-
2013. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Túl sok szappanoperát nézel sajnos
2013. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
Az a szemét Huaníto Armandó Alvarez Delavéga Jepettó mit művelt már megint?
2013. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, nem nézek sok szappanoperát, sajnos tapasztaltam.
2013. dec. 11. 15:53
 5/34 anonim válasza:
24%
kiéljük magunkat ti pedig nem :) bár mostanában inkább a nők ilyenek :)
2013. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha egyértelműen szexet akarnak, akkor mindig (98%) elutasitják őket.

Ahogy mondani szokták a nők orgazmus szinlelnek a kapcsolatukért, a férfiak kapcsolatot szinlelnek az orgazmusukért.

2013. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
0%
kedves kérdező. arról senki nem tehet, hogy rossz emberismerő vagy, esetleg kapcsolataidat tekintve igénytelen, és mindenféle gyökérrel ágyba bújsz 5 perc után.
2013. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
elég sok kivétel van, ha nem akarod hogy kihasználjanak akkor várj a szexel, mig jobban meg nem ismered a pasit, és biztos nem vagy benne hogy tényleg szeret
2013. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
ha nyíltan közölnék, hogy dugni akarnak, nyilván alig akadna hal a horogra. az meg szerintem nem általános, hogy miután megkapták a lány, sértegetik és megalázzák. szerintem te kezdesz "rossz" pasikkal.
2013. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Dowd remélem jól írom a neved. Valamilyen szinten megértem a másik felet is, de mi nők máshogy érzünk. Amikkel a pasik ugye nem foglalkoznak, mert kalandot keresnek. Csak az a baj, hogy, aki érzékenyebb elég komoly károkat szenved el pont ezek miatt, hogy a pasi így viselkedik. Komoly lelki károkat. És most lehet mondani, hogy jaj szegény mimóza lány.
2013. dec. 11. 15:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!