Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt melegek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt melegek vagy leszbikus nők?

Figyelt kérdés
Annyira kiváncsi vagyok arra ők hogyan élnek nap mint nap pl otthon ha haza mennek vagy elmenek a munkába párjuktól elköszönek hogy csak egyikük dolgozik-e vagy mindketten hogy az utcán kézen fogva sétálnak-e és hogy a munka helyen tudnak-e a másságáról és ha tudnának kirúgná-e a fönökök és hogy mivel foglalkoznak hogy mennek el egy boltba közöségbe hogy tudnak az emberek szemébe nézni ez mindig érdekelt ha vannak itt leszbikus meleg emberek beszéljenek az életükről hogy élik meg a minden. napjaikat mennyire hátrányban érzik magukat stb

2014. jún. 7. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyemen elég sokan tudják. Senkit sem zavar, sokan ismerik a barátomat is. Nem értem, hogy boltba/közösségbe menésnél mit számít a szexuális orientáció.

"hogy tudnak az emberek szemébe nézni"

Ez a kérdés még kérdésként is sértő és bunkó. Hogy érted ezt?

Ja, és annyiból érzem magamat hátrányban, hogy esélyes, hogy nem lesz saját gyerekünk. :)

2014. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy tudunk az emberek szemébe nézni??! XD
2014. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a munkahelyemen nem tudják, mivel ugyanannál a cégnél vagyunk és nem hiányzik, hogy dumáljanak a hátunk mögött... amúgy meg mindkettőnkről úgy tudják, hogy heterok vagyunk. Minden napom olyan, mint a heteroké, csak én egy férfi mellé bújok be este az ágyba, és ugyanamellett a férfi mellett ébredek fel reggel. :))
2014. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy mennek a boltba?

Mármint párban,vagy hogy érted?

Egyedül mész a boltba akkor ki mit lát belőled?Semmit,annyit,hogy egyedül vagy.

Ha egy fiú és lány együtt mennek a boltba akkor sem biztos,hogy van köztük vmi,lehet,hogy rokonok,barátok,ismerősök.

A melegek is úgy mennek le a boltba:D

Mikor az óvszer vásárolják nem szokták az eladó orrára kötni,hogy kivel fogják használni:D


Amúgy nem tudom mi olyan fura ezen.

Van aki elmondja,van aki nem.

Alapvetően azt feltételezik mindenkiről,hogy heteró.

Pedig ha felszállsz egy buszra és vannak rajta 100an,akkor kb 10 meleg ember is van a buszon.

Ez azért alakult ki,mert a melegek az utcán nem fejezik ki azt,hogy ők kapcsolatban vannak vagy szoktak dugni a másikkal.

2014. jún. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok még itthon lakok, egyetemre járok, két éve együtt vagyok a párommal.

Gyerekekkel szeretnék majd foglalkozni, ezért az egyetemen nem nagyon híresztelem hogy leszbikus vagyok, mert ha ez elterjed a szakmában, talán sehova nem vesznek fel.

Én hátrányban érzem magam, mert mindenki azt hiszi, hogy defektes vagyok, mert ők úgy tudják nincs párom, titkolózni kell, nem engedek magamhoz közel senkit.


Viszont maximalistává tesz, mert nagyon sokat tanulok, felső kategóriás a kreditindexem. Hivatásnak választottam a szakot, és nagyon jó szeretnék lenne abban amit csinálok, már csak azért is, mert a munkahelyemen meg fogják tudni, és azt szeretném, hogy elfogadják. Ez meg csak úgy megy, ha jobban végzem a munkám mint az átlag.


A családom már elfogadta a helyzetet, nagyon szeretik a barátnőmet, de őt nem is lehet nem szeretni :)

Át szokott jönni hozzánk, de heti kétszer-háromszor nála alszok, ő már külön él. De ismer a családja és szeretnek, meg én is őket.


Nem fogjuk egymás kezét az utcán, mert félek. Esetleg ha későn érünk haza és már sötét van, és sehol senki akkor. Az már extrém ha hajnali kettőkor egy üres utcán smárolunk :D És még akkor is hatszor körülnézek.


Ezt a hogy tudok az emberek szemébe nézni dolgot nem értem. Nem az határoz meg engem, hogy leszbikus vagyok, hanem az, hogy milyen a személyiségem O.o Általában határozottan, büszkén nézek emberek szemébe :D Vagy mittudomén :D Nem érzem magam se kevesebbnek se többnek egy heteronál, transzinál vagy biszexnél :)


20/L/L

2014. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!