Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy fiú többet akar tőlem, de én a lányokat szeretem?

Figyelt kérdés

Nem akarom megbántani, és utálom visszautasítani az embereket, de ilyenkor mit lehet csinálni? Hazudni is utálok, de ezt az indokot nem mondhatom el neki...


És mostanában több srác is érdeklődik utánam, és nagyon rossz. :( (Tudom, bszódjak meg, hogy ekkora problémám van.)



2014. jún. 5. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

pedig az őszinteség kifizetődő

mehettek együtt csajozni

2014. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
mondd el neki, hogy mi a helyzet.. szerintem jobban fogja értékelni, hogy nem szivatod, hanem őszinte vagy vele
2014. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még nem vállalom ezt fel, és nem neki szeretném először elmondani az ismerőseim közül. :D
2014. jún. 5. 22:39
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Mond neki, hogy saját kapura lősz.

Aztán vagy megérti, vagy nem..:D

2014. jún. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
akkor annyit mondj, hogy nem az eseted.. ez lesz a tuti :)
2014. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ne pontozzátok már le, a harmadik válaszolót, azért mert ő nem az őszinteséget javasolta, miután elmondtam, hogy az nem lehetséges... Azért köszi a válaszokat. :)
2014. jún. 5. 23:14
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen, elég annyi, hogy nem az eseted.
2014. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem is számolom hány ilyen volt.

Jó havernak indult, össze akart szedni, nemet mondtam, felszívódott.

És igen, ez minden alkalommal pocsék, minden alkalommal kicsit összetörsz bele, hiszen átérzed a helyzetüket-a legtöbb leszbikus élete során többször lesz szerelmes heteró csajokba, ahol fordított a szitu.


Egyszerűen mondj nemet. Nem kell megindokolni.


Jogod van nemet mondani bárkinek, legyen az nő, férfi, vagy akárki. Bármit is tettek érted, nem tartozol nekik igenleges válasszal, sem indokokkal.

Gondolom ha egy lány nem jön be, őt is elhajtod...ez semmiben nem más.

Ettől nem vagy rossz ember, rossz barát vagy szemétláda.

2014. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
:( Tényleg nagyon idegesítő és idegőrlő helyzet. De mondhatod neki hogy nagyon más az eseted és hogy esélytelen a helyzet, de legyetek barátok. Így nem hazudsz... hát, technikailag legalábbis ;)
2014. jún. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom, ez végül is igaz, hogy nem az esetem.. hogy miért, az meg nem érdekes.:D De amúgy azért rosszabb, mintha heteró ennék, vagy ha egy lányt kell visszautasítanom, hogy ott legalább adnék egy esélyt, mert ki tudja, de itt nincs értelme, és ezt már az elején tudom, és ez így sz*r egy helyzet, mert így gondolom neki is rosszabb, hogy szegény esélyt se kap, és azt hiszi hogy egy ilyen válogatós, bunkó p*csa vagyok...
2014. jún. 7. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!