Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha ilyen történne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha ilyen történne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy nálad sokkal idősebb nő aki nagyon szexi és enyhén szólva téged kedvel a legjobban mert nem vagy olyan hülye és gyerekes mint a többi. A kérdésem kikezdenél vele? (L15)

2014. máj. 22. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Csak ha szakállas nő.
2014. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
WTF?? Te 15 éves LÁNY vagy és ki akarsz kezdeni egy idős nővel??? Durva irányba torzul a világ
2014. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
miért is kéne???
2014. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó hanem az egyik ismerősömről xD nekem van barátom
2014. máj. 22. 22:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért kellene kikezdeni vele?
2014. máj. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A nőnek egyáltalán van hajlama a saját neme iránt? Amíg ez nem bizonyos, úgy fölösleges a többin agyalni.
2014. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sok okos.

Ha vonzódsz hozzá (a barátnőd bocsánat) akkor tedd meg. Nem veszíthetsz semmit.

Nekem is mindig idősebb barátnőim voltak.


25\L

2014. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

Veszteni nem veszthet, de azért könyörgöm a korkülönbség sem mindegy. Azt se mondom hogy adok a társadalmi nézőpontokra, de azért a serdülőkori leszbikusságot kevesen nézik jó szemmel, ő meg nem tudom hogy készen állna e arra, ami egy fiatal lány és érett nő közötti kapcsolat velejárója. Mindenesetre az érzelmeket nem kell szégyellni.

A kérdésből nem derült ki, hogy kalandról vagy többről lenne szó? Ha előbbi érvényesül, akkor minden gond nélkül élhetne a lehetőséggel.

2014. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat nem vagyok oda ezért a témáért csak érdekelt.
2014. máj. 23. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!