Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiskori szerelem megmarad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskori szerelem megmarad?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

amikor még kisiskolás voltam, volt egy fiú aki szerelmes volt belém,de én nem viszonoztam (akkor volt ez a "hülye fiúk" korszakom:D). És azt kérdezném, hogy ez a szerelem megmaradhat, mert hogy mostanában simogatja a hajam, meg fogdossa, csikizi a lábamat?

Köszi a válaszokat előre! :)

Egy tizenéves lány.



2014. jún. 7. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Tizenéves lány - max. 12

Amit ő érez az nem szerelem...

2014. jún. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
meg maradhat a gyerekkori szerelem. most vagyok 23F de pont az a csaj lenne a legtutibb amelyiket 10éve koptattam le mert féltem köteléket kialakítani.
2014. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves Első válaszoló, te honnan szedted ezt a baromságot, hogy egy tizenéves lány maximum 12 lehet? :D (15/L)
2014. jún. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!