Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknak mennyire számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak mennyire számít, hogy egy lány márkás cuccokat hordjon?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk szegények, de gazdagok sem. Van okos telóm (tudom nem ez számít, egyébként csak azért van, mert sz.gép egy van a családba és 4-en vagyunk -anyu apu öcsi én- tehát kellet nekem is vmi amin netezhetek) viszont nincs szívem kiadni egy MY77 felsőre 8000-et, amikor a kínaiba 4-et veszek helyette és nagyon hasonló. A kínaiba is vannak ugyanolyan színes, pillangós, Hódi Pamelás hosszított tunikák, felsők, stb. A H&M- C&A cuccok nem tetszenek, sem a tally w. És nekem kitart jó ideig, meg kímélem is. Meg azért is nem akarok drágát, mert úgyis új divat jön, úgyis megunnám. Tehát gáz ha a kínaiba vásárolok?
2014. jún. 7. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgyse tudom mi a márkás így leszarom.:DDD
2014. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Nem a ruha teszi az embert. Sokszor még az olcsóbb, kínai ruhák jobban is néznek ki, mint ezek a túlértékelt márkák.
2014. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pont leszrom, a lány mit hord és mit nem hord, felőlem anyaszült meztelenül is járkálhat, nekem nem ez a lényeg.

Szóval simán megszeretnélek olyannak amilyen vagy,ruháktól függetlenül :)

2014. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van, akinél elvárás egy Louis Vuitton táska, mások pedig önmagadért szeretnek. Ha rendezett vagy és tiszta a ruha - akárhonnan is származzon - akkor ne szégyenkezz emiatt, egyáltalán nem gáz dolog.
2014. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem érdekel, hogy miben jár a lány, amíg ő jól érzi magát úgy. Én se szoktam drága, márkás ruhákat vásárolni, inkább elrakom azt a pénzt valami fontosabbra.
2014. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nem ismerem a menő márkákat, csak az Adidast, Nike-t és a Levi's-t. Úgyhogy totál nem érdekel, ráadásul én is sokszor turkálóba járok.
2014. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít,nem ez alapján fogom megítélni.
2014. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én csak farmerban vagyok márkabu.z.i, abból csak Levi's-t veszek, leginkább azért mert olcsóbb boltokban nincs akkora női farmer, ami az én 190 centis magasságomra jó. másban nem érdekel. sokkal cikibb az, amikor valaki megveszi a 2000 ft-os kamu LV táskát meg Dior napszemüveget, aztán ordít róla messziről, hogy vaterás gagyi.
2014. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, sőt még inkább pluszpont, ha nem az indokolatlanul drága márkás ruhákra költi a pénzét, hanem valami értelmesre.
2014. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha a páromról van szó akkor nem érdekel a márka, legyen szép benne, varázsoljon el a gyönyörű mosolyával, és mondjuk legyen kreatív ilyen téren, mondjuk varrjon 1-2 dolgot át akár, hogy kihozzon olyan dolgokat a ruhákból amiket ő gondol, nem érdekel hogy NIKE vagy CHING-CHUNG cipő van rajta ha jól áll neki és jól érzi magát benne! nem fogom lenézni azért mert nem akarok sok pénzt költeni ruhákra!


ismerek olyat aki gazdag és mégis turkálókban vásárol mert jobban élvezi a ruha túrást mondjuk egy piacon mint bemenni egy márkaboltba.

igényes legyen, nem a márka hanem a megjelenés számít inkább :)

2014. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!