Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg kérdés! Szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

C. Ádám kérdése:

Meleg kérdés! Szerintetek mit akar tőlem? Mert nem értem teljesen összezavar mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy srác, egy suliba járunk, és tavaly november óta "együtt vagyunk". Vagyis hát én azt hittem, szóval összejárogattunk, szexeltünk, de nem csak szex volt, hanem egy csomó mindent együtt csináltunk filmeztünk buliztunk játszottunk stb tök gyakran együtt lógtunk. Meg sokszor itt is aludt nálunk (az én szüleim tudják rólam, hogy meleg vagyok, az övé nem). A haverjaink azt hiszik csak nagyon jó barátok vagyunk de annál azért több. Igazából sose volt kimondva hogy együtt vagyunk mert vele nem lehetett beszélni ilyenekről de én úgy éreztem hogy úgy van, és szerelmes is lettem belé :/

Aztán vagy 3 hete összejött egy lánnyal :( És én nagyon kibuktam ezen meg összebalhéztunk meg olyanokat mondott nekem, hogy mi csak szexhaverok voltunk és semmi okom nincs féltékenykedni meg hogy ennek úgyse lett volna jövője :( És nagyon összevesztünk, egy hétig nem szóltunk egymáshoz. De utána meg ő keresett, hogy hiányzok neki és nem akar elveszíteni.

És azóta már találkoztunk vagy 4-5x szal kibékültünk, megint egyre többet vagyunk együtt pl tegnap is itt aludt nálunk meg szexelünk is de a bnőjét nem akarja ott hagyni :( De nem hiszem h csak szexhaver lennék neki mert tök gyengéd velem meg pl ő kérte h bújjak oda hozzá meg alvás közben átkarol és odahúz meg ilyenek... de nem lehet vele érzelmesebb dolgokról beszélni mert hárít meg elvicceli... annyit tudtam kiszedni belőle hogy ragaszkodik hozzám meg nem akar elveszíteni. Viszont a barátnőjét sem akarja otthagyni. Nekem viszont ez így nagyon rossz, mert szeretem, a suliban meg néznem kell, ahogy azzal a csajjal van :( És ebbe beleőrülök.

Szóval nem tudom, szerintetek mit akar tőlem, és mit kellene tennem ebben a helyzetben? :(


én 16/F, ő 18/F



2014. jún. 7. 16:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bunkó válaszokra nem vok kíváncsi!
2014. jún. 7. 16:26
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Ebben a hőségben minden kérdés meleg kérdés.
2014. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát mivel a srác, akiről írtál nyilván biszex így szüksége lehet arra is, hogy nőkkel legyen szexuális értelemben. Lehet, hogy csak az a csaj számára egy amolyan "szexhaver" és te vagy neki az igazi.:) Azért próbálj meg beszélni vele arról, hogy te mit érzel iránta, hogy neked fáj őt mással látni és hátha akkor rájön, hogy mekkora ostobaság az, amit csinál.

Remélem tudtam segíteni!:)

2014. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi #2, NAGYON sokat segítettél...
2014. jún. 7. 16:34
 5/15 A kérdező kommentje:

én mondogatom neki de mindig azt mondja rá, hogy nincs mire féltékenynek lennem :(

am a lánnyal még le se feküdtek (legalább is nekem azt mondta)

2014. jún. 7. 16:41
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát úgy tűnik, hogy ez még bőven a szellemi/lelki/érzelmi érés időszaka, és egyikőtöknek sem lehet így könnyű. Őszintén szólva nem tudom, hogy hogy alakul a kapcsolatotok a jövőben, és hogy mennyire erősek és mélyek az érzelmeid iránta. Ezért tanácsot adni is nehéz. Ha a féltékenységen túl tudsz lépni, akkor elfogadhatod a helyzetet így is, ahogy most van, és jól érezheted magad attól, hogy szeretitek egymást, és együtt vagytok, még ha a dolog nem is kizárólagos. Ha ez nem megy (amit szintén teljesen meg tudok érteni), akkor idővel meg kell kérned, hogy döntsön kettőtök között...de akkor készülj fel arra a lehetőségre is, hogy esetleg a lányt választja majd, és nem téged...szóval nem könnyű, na, valszeg neki sem az, mert nyilván a saját, hullámzó érzelmi világával kell neki is küzdenie. Az mindenesetre egyértelműnek tűnik, hogy komolyan kötődik hozzád, és szeret téged, de nem tudom, hogy ezt el tudja-e fogadni...
2014. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Ez egy elég rossz helyzet , de nem csak neked , hanem a másik pasinak is. Azért akarja a csajjal , hogy fenntartsa azt a képzetet hogy ő heteró , a csaj csak ezért kell szerintem. Az előttem szólóval egyet értek , hogy egy idő után megkellene kérned arra , hogy válaszon kettőtök közül.

Te szereted úgy tűnik és ő is érez irántad valamit (legalábbis remélem).Valahogy megkéne kérdezned , hogy kivel jobb veled vagy a csajjal. Remélem tudtam segíteni

2014. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!!

Nagyon örülök neki, hogy észrevettem ezt a kérdést, mert 3 éve pontosan ilyen helyzetben voltam! Így egyértelmű választ tudok adni, és tanácsolni, hogy ne legyél olyan hül*e, mint ÉN. Az a személy aki ennyi idő alatt nem tudja, hogy ki kell neki, az halott ügy! Nekem is az volt, átérzem a helyzetetd, mert én is ezt éltem át, mintha a saját történetemet olvasnám. Azt tudom tanácsolni neked, hogy NE pocsékold az időd és az érzelmed egy olyanra aki nem képes annyit nyögni neked, hogy "szeretlek" vagy az hogy vki mással is van. Teljesen mind1, hogy az a másik fél egy csaj vagy fiu.

Próbálkozhatol illyennel, hogy döntsön, de semmi értelme nincs, van és lesz olyan akinek TE vagy az egyetlen és sza*ik másra!!

Én pocsékoltam az időmet rá feleslegesen, de minek?? Akk kellett volna jól fejenhuzni engem!

Ötleteim vannak arra, hogy mit is tehetel, de ezt max priviben ;) szal irj ha gondolod és elmondom :)

2014. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát ez szomorú, hogy téged kihasznál. veled nem akar jövőt, viszont amíg nem nősül meg, addig veled akar szexelni.
2014. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha neked nem gond, hogy téged szégyell, akkor nyugodtan hagyd, hogy kihasználjon, mert ezek szerint nem komoly a kapcsolatotok, csak szexre kellesz neki.
2014. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!