Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osszes ferfi ilyen?

Figyelt kérdés
Sosem szerettem az altalanositast de mar tenyleg tul.sokszor talalkoztam agressziv es betegesen feltekeny ferfiakkal/fiukkal.26 eves vagyok, apam vert minket, batyamektol is sokszor kaptam. Mondjuk ez betudhato apanknak... aztan...17 evesen volt kapcsolatom eloszor, a fiu teljesen normalis volt jokepu,kedves, aranyos es okos. Jo tanulo.8 honapja voltunk egyutt eloszor amikor megutott, az meg csak egy pofon volt es ahogy itt is sokan irtak, egy pofon meg megbocsjthato. Aztan viszont durvabbak lettek a dolgok, feltekenykedett mindig, amikor masodszorra utott meg komolyabban, sot az mar nem egy utes volt,hanem megvert korhazba kerultem, na akkor szakitottam vele.20 evesen ismet bepasiztam, o is kedves volt es aranyos, nem volt helyes(feltem osszejonni egy jokepuvel) nos.. o folyton orditozott, nem vert meg de tobbszor megrancigalt, ellokott. Ez a viselkedes nala tobb mint 1 ev utan kezdodott. Szakitottam vele, akkor nekem is esett.volna ha nincs ott a batyam.24 evesen jottem ossze a harmadik pasimmal. O volt az elso normalis ferfi az eletemben. Sose volt eroszakos, de aztan egyik nap feltunt az exem (2.) es megvertr feltekenysegbol a fiut. O erre szakitott velem, mert azt hitte,h megcsalom. Azota nem volt senkim de szerintem mar nem is akarok. Minden pasi ilyen iszonyat feltekeny? Es kis kivetellel az osszes egy eroszakos allat? Baratnomeknel.is voltak ilyen fiuk....

2014. jún. 7. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, mind ilyenek vagyunk.

Na, megyek is kiütni a r*b@ncom fogát, mert már mindjárt du. 6 óra és délben vertem meg utoljára, pedig 5-re volt beütemezve, csak elGYK-ztam az időt...


26F

2014. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Rossz körökben forogsz...
2014. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
2014. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A 2. válasz egy igazi vidék man-től származott! :)
2014. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Keress egy normális pasit, vannak, legfeljebb nem veszed észre őket.
2014. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva biztos nem mindenki ilyen, én ismerek srácot, aki nemrég jegyezte el a barátnőjét, nem ütötte meg sosem, és nem is féltékenykedik, pedig a lány exe folyton zaklatja..


Magamból kiindulva viszont én nagyon féltékeny tudok lenni. És eddig egy barátnőm volt, és nagyon szégyenlem, de amég együtt voltunk, egyszer ütöttem meg. Nem féltékenység, nem veszekedés volt, hanem teljesen ki volt borulva, nem akart hazamenni, gyűlölközött, elege volt a családjából meg a haverjaiból, és a végén már oda jutottunk el, hogy öngyilkos lesz, begyógyszerezi magát, meg felvágja az ereit, meg felköti magát, meg vonat elé veti magát. Nos egyszer megcsinálta hogy az éjszaka közepén eltűnt, és kaptam a telefonhívást, hogy elveszett, és a vonatállomáson szedték össze, és kétségbeesésemben felpofoztam. De egyébként nagyon szerettem, és sosem lettem volna képes ököllel megütni, megverni, ellenben bárkitől megvédtem volna. Féltékenységből egyszer én is majdnem megvertem valakit, mert már ő is nekem akart jönni, én is neki, de aztán a feszültséget feloldottuk.


Szerintem ne veszítsd el a reményt, mert akadnak srácok jószerivel, de sajnos nagyon sokan féltékenyek :( a féltékenységet pedig nem feltétlenül a bizalom hiánya okozza, hanem esetleg a párod nem tartja magát elég jónak hozzád, és úgy érzi könnyen elveszíthet. Szerintem azt jelenti, hogy sokat jelentesz neki, és félt. Legalábbis nálam így volt. Borzasztóan féltékeny voltam, mert teljes szívemmel szerettem és bármit megtettem volna az egészsége érdekében.

2014. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én akkor vagyok féltékeny, ha okot adnak rá. Gondolom te is szolgáltattál okot erre... Az pedig, hogy megütött; hát rossz férfiakat választottál.


Anno én a féltékenységemet igyekeztem magamban tartani, bár tény, hogy elég rendesen ráment az egészségemre...

2014. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A #2-es vagyok és visszajöttem az asszonyverésből. Amíg Butuska feltakarítja a vérét a konyha padlójáról (nagyon rendetlen mostanság, ezért is megkapta a magáét), addig leírok még egy dolgot.


Szóval, nekem az a szubjektív megfigyelésem, hogy vannak kifejezetten olyan lányok/nők, akik olyan embereket választanak, akik néha-néha elagyabugyálják őket. Gyakori, hogy az elmúlt 4 hapsija közül 3 verte az illetőt, a 4. csak verbálisan-mentálisan inzultálgatta, míg más lányok képesek úgy választani, hogy 10 hapsiból 0 bántalmazta.


Magyarul, egyes csajoknak valamiért éppen ez az agresszív típus a zsánere, csak azt nem értem, hogy akkor miért lepődnek meg az "extra törődésen".


A törődésről jut eszembe, megyek megnézni, hogy mit szerencsétlenkedik Butuska azzal a kib....tt sörrel, mert ha még 1 percet késik, akkor a fején fogom kinyitni.

2014. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

# 9:

Ez történetesen pont így van, ahogy leírtad. Az exem exei, egytől egyig verték, volt aki csak nagyon ritkán és volt olyan is aki elég gyakran, még ököllel is. Ráadásul természetesen az összes kan úgy viselkedett vele, mint egy tárggyal. Nem mehetett sehova, nem csinálhatott semmit egyedül.


Aztán jöttem én. Elvoltunk 3 évig, egyszer nem bántottam, mindenhova elengedtem, azt csinált amit akart, egyenrangú félként kezeltem. Néha előfordult mondjuk, hogy felemeltem a hangomat, de akkor is csak azért, mert annyira elegem lett belőle... Mi lett az eredménye?


Megcsalt többször is, a pofámba hazudott és visszaélt a bizalmammal, ráadásul a pénzemen élősködött. Utána pedig akivel legutoljára csalt meg, azzal jött össze...


Aki egy agresszív cigány szakmunkással volt. Drogozik, állandóan iszik és sokat verekszik. Nem tudok róla semmit szinte azóta, csak azt, hogy megint a régi dolgok kezdődtek újra. Nem mehet sehova, nem csinálhat semmit a kanja beleegyezése nélkül és minden pillanatban figyelemmel van tartva.


Erre az egészre anyám csak annyit mondott, hogy vannak ilyenek, akiknek kell a verés. Hát ő ezek szerint ilyen és lehet, hogy te is ilyen vagy, kérdező. Megérdemled azt, hogy ne bántsanak? Nem adsz okot arra, hogy féltékenyek legyenek rád? Én konkrétan a múltja miatt soha nem voltam rá féltékeny, viszont amit művelt sokszor...

2014. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!