Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány elutasít és te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elutasít és te távozol, vagy nem foglalkozol vele, miért visszakozik?

Figyelt kérdés

Már másodjára tapasztalom (de nem mindig volt ez!). A legutóbbi, most jön 3 hónap után vissza. "Szoktál járni X naponként Z partira? Voltam ott, és nem láttalak". Meg ilyenek.

Jó, ez még nem visszakozás, csak nem akarok túl sokat ideirni, és elvileg ha egy lány elutasitja a közeledésed, akkor megdögölhetsz elvileg :)


2014. jún. 7. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy érzelmileg nem mozgattad őt meg, nem kellesz neki (bocsi a kifejezésért), viszont tetszik neki, hogy ráirkálsz, udvarolsz, csapod neki a szelet. ez minden lánynak imponál (még ha olyan fiútól is kapja, aki nem igazán érdekli őt) és mivel eljutottatok arra a pontra, hogy megbeszéltétek nem lesz semmi több, a bókoknak is vége. ami a lánynak már nem tetszik :D ezért próbál "visszakozni".
2014. jún. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit előttem írt igaza van

Bejosz neki de nem kellenel neki mint pasi ez sok mibdentol függ miért nem

2014. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!