Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » OMG úgy érzem, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OMG úgy érzem, hogy szerelmes lettem egy animés csajba (risa gremory-ba a highschool dxd-ből. ) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát 16/f vagyok teljesen átlagos srác tehát félre ne értsetek nem vagyok ilyen anime guru. Megnéztem 3. animét életembe ami a highschool dxd volt.És megláttam risa gremoryt. Nem csak kinézete hanem természete is szinte kötődik hozzám. Nem tudok düllőre jutni hogy mi legyen ezzel a dologgal pls segítsetek!
2014. jún. 8. 07:13
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy vagy szerelmes:D csak egy csaj kell neked:)
2014. jún. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ebből látszik hogy éretlen vagy egy kapcsolatra. egy rajzolt figurának nincs természete
2014. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nőj fel. :D Majd elmúlik a dolog...
2014. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ez más! Voltam már csajjal és nem is vagyok éretlen...
2014. jún. 8. 10:26
 5/10 A kérdező kommentje:
És egy rajzold figurának is van személyisége mivel a készítője elképzelte aki gondolom úgy alkotta meg ,hogy a személyiségére is gondolt!
2014. jún. 8. 10:29
 6/10 anonim ***** válasza:
az nem személyiség. az egy kitaláció. ennyi erővel a supermenbe is beleshetsz :D
2014. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik :)
2014. jún. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha tudsz valamennyire angolul, akkor ez a te helyed:

[link]


Itt (legtöbbször) nem fognak kiröhögni, mert a legtöbben hozzád hasonlóak. Keresd a Waifu thread-eket. Csak azt ne reklámozd hogy kiskorú vagy, mert azt nem igazán szeretik.


Ha nem tudsz angolul, akkor turulchan khm...magyarchan is megfelel neked, de ott csak magyarok vannak és marha lassan írogatnak az emberek.

[link]

2014. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Rias amúgy xD Tudom velem is megesik néha... Kb ugyanígy voltam vele mint te, pedig nekem is volt már elég kapcsolatom hogy tudjam balfa***ág az egész... Ez valószínű azért van, mert a "balfa**"xD animekészítők/manga direkt úgy csinálják meg a karaktereket, hogy irreális legyen, szépek legyenek,okosak,kedvesek,sexik stb Valószínű nincsis olyan szép vörös hajú nagy mellű lány vagy ha esetleg egy akad akkor az biztos nem ilyen természetű lesz xD

Nagy ge**ség az már biztos xDDD


Mondjuk mire ezt látod, vagy már most is rég túlestél rajta xD

Ha kíváncsi vagy szerintem ez normális. Én azt csináltam, hogy megmutattam haveromnak és ugyanúgy volt vele mint te vagy én.. Kimész az utcára meglátod a világunkban élő szép csajokat és egy hét maximum és elfelejted... Aztán már csak annyi lesz benned hogy azért ha kijön a kövi évad akkor megnézed... :) Persze gondolj bele... Összejössz egy nagymellű csajjal aztán ha szeret mondhatod neki hogy fesse be pirosra a haját, meg ha kedves szerencséd is van, de ez a nagyon véglet, remélem senki sincs olyan beteg, hogy a csaját akarja megváltoztatni egy anime alapján xDD (persze lehet hasonlót keresni) xD Na mindegy szóval ha megnézel bármi animét szerintem egy napig minimum tartalomtól függetlenül le fog kötni, bár nincs sok tapasztalatom a dologban... xD

2014. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk ne reklámozd mert hülyének néznek.

Am nekem spec ö a háterem de mondjuk szerelmes az nem vagyok belé.

Csak kedvenc anime :)

2015. júl. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!