Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire csúnyának tart?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csúnyának tart?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom, akivel 4 éve vagyunk nagyon jóban. Nemrégen egy ágyban kellett aludnunk, egy buli után. Nekem tetszik nagyon, és szerintem ha én is tetszenék neki, lépett volna már. Pl. az együtt alvásnál. De nem csinált semmit. Pedig ő csak egy boxerben aludt. Ennyire érdektelen vagyok a számára? 18L
2014. jún. 8. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem jöttél be neki. És akkor mi van?
2014. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nem tetszhetsz mindenkinek.
2014. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valószínű nem jöttél be neki.

Vagy te is tetszel neki de nem tudja hogy ő bejön-e neked. :)

2014. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem egy büdös paraszt,aki rámozdul azonnal egy csajra, ha az mellette fekszik, főleg ha az a barátja.
2014. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen lett volna már, ha rádmozdul főleg ha nem is biztos benne, hogy bejösz neki. Egy négy éves barátságot tett volna tönkre.
2014. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez fiúknál egyáltalán nem így működik! Nem tudom, hogy lányoknál hogy van ez, de gondolom az az alapja, hogy általánosságban a fiúk tartósabb barátságokat tudnak kiépíteni mint a lányok. nemhinném, hogy azért nem lépett mert "ronda vagy" hanem azért mert esze ágában sem volt. Te a barátja vagy, a haverja, a cimborája, és nem az a személy akit k@rugat. Fiúk ezt el tudják általában választani, fontosabb vagy neki egy kalandnál és nem akar kockáztatni, hogy esetleg te többet gondolj emiatt így inkább nem mászott rád.

Nekem is volt már úgy, hogy egy nagyon jó lány barátom részegen egy buliban tánc közben rám mászott, csókolózni akart, de én kitértem. Nem azért mert ronda volt a lány, hanem azért mert évek óta ismerem és jóban vagyunk. A fiúknál szerintem erősebb ez az elvi alapú döntés lányokkal kapcsolatban. Nekem ez a véleményem.

20/f

2014. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Az előző vagyok aki a hosszabb kommentet írta. Csak azt akarom mondani, hogy láttam az első kommenteket és aki olyanokat ír, h valószínűleg ronda vagy meg ilyenek azokat ne vedd komolyan. Gyakorin a válaszadók 80%-a eléggé retardált, megviselte őket az élet, és annyira lefoglalja őket a saját nyomoruk, hogy csak lehúzó kommenteket írnak ide.
2014. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves #6 és #7, senki nem mondta, hogy a kérdező ronda.

És tudod kit nevezz retardáltnak barátom... :)

2014. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra értettem, hogy ha a kérdezőt ennyire zavarja ez, akkor kifejthették volna jobban a véleményüket, és arra is értettem hogy a külsejével kapcsolatban hangoztak el a válaszok. Az hogy gyakorin sok a retardált az tény, az emberek többsége képtelen normális válasz adásra, de nem írtam, hogy mindenki ilyen, ha ezt magadra vetted ahhoz nekem semmi közöm. Nem vagyok a barátod.
2014. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!