Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiút sok lány csúnyának...

Ha egy fiút sok lány csúnyának tart, akiknél bepróbálkozott már személyesen, ellenben facebookon meg időnként vannak lányok, akiknek bejön, akkor van esélye a fiúnak olyan lányt találnia, aki őt helyesnek tartja élőben is?

Figyelt kérdés
Igazából pár éve már volt egy lány, akinek bejöttem élőben, de valamiért azóta sem szólítottam le egy olyan lányt sem, akinek bejöttem volna, sőt, inkább azt láttam, hogy nagyon nem érdeklem őket, nem vonzódnak hozzám, esetleg csak barátnak, jó dumapartnernek épp megtűrnek és kész. Azt fontos tudni, hogy direkt leteszteltem a legcsúnyább csajoktól a legszebbekig, de egyiknél sem tapasztaltam, hogy külsőre bejöttem volna nekik.
2013. jún. 12. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem ülni kell a valagadon és várni hogy leszólítsanak fiú létedre, se nem körbemenni minden nőn amin látsz és megkérdezni: "Bejövök?", hanem próbálkozni.
2013. jún. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal fontosabb a kisugarzas. Lehet egy pasi barmilyen jo, ha bena a dumaja vagy erotlennek/hatarozatlannak erzem.
2013. jún. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Csak akkor, ha éjjel 2-kor fél lábra állsz, kukorékolsz 2-t, majd 2x elsuttogod, hogy "Nem vagyok lámpaernyő!"


Világbajnok kérdés ez is...

2013. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
figyelj attól hogy a sarkiaknak nem jössz be lehet hogy van olyan csaj aki oda van érted csak nem meri bevallani. mondjuk az én pasimra is mindenki azt mondja hogy húú hogy néz ki hogy tudok én ilyennel járni de nekem mégis bejön mert van benne valami plusz. találd meg magadban is azt a pluszt és azt hangsúlyozd és hidd el meg lesz az eredménye
2013. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van esélyed. A példáddal támasztom alá. Egyébként az többi válaszoló lány.
2013. jún. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!