Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tapasztaltátok már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tapasztaltátok már, hogy egy sportos lány kisminkelve és csinosan felöltözve jobban felkelti az érdeklődéseteket, mint normál esetben?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam ez fordítva szokott lenni.
2014. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ez a kérdés értelmetlen.

minden nő ha kicsípi magát jobban néz ki mint reggel a mackónadrágban...

2014. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem láttam még ugyanazt a lányt sportosan és csinosan is öltözve is, de a kérdésre. igen a válasz.
2014. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ahogy a #2-es mondja. És nem félreérteni, nem a kiló vakolat + prostiruhák a menők.


Egyszerűen annyi, hogy minden lány szebb egy kis visszafogott sminkkel és csinos ruhával, mint karikás szemekkel tehénsz@ros gumicsizmában.


Szóval a kérdés valóban értelmetlen.


26F

2014. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Valóban kicsit félreérthetően/ügyetlenül fogalmaztam.

Rólam lenne itt szó valójában.

Elég sportosan szoktam öltözködni, de ha alkalom van, akkor meg tudok változni külsőre, de nagyon és azt vettem észre, hogy ez jobban bejön az embereknek. (lányok is mondják)

De baj ha ezért én inkább megmaradnék önmagam? Még annak ellenére is, hogy így senki nem néz meg?


20/L

2014. jún. 8. 13:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem is jobban megnéznek a nők, ha egy fekete ing van rajtam, mint amikor egy hétköznapi sportos felső.

Ne add fel emiatt a stílusodat, lehet valakinek pont emiatt fogsz megtetszeni.

2014. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet.
2014. jún. 8. 13:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a sportosabb lányokat kedvelem, így nem tapasztaltam. 23F
2014. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztos.


Hidd el, előbb szólítanám le a sportos lányt, mint azt aki valami ünnepélyről jön. Egyszerűen tudom, hogy számára ez egy "természetes környezet" és ezért attól se tartok, hogy egész nap otthon ülne.

A kiöltözésnek ezer oka lehet és általában siet az ember haza, hogy átöltözhessen valami kényelmesbe.

2014. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én érdeklődésem meg a meztelen lányok szokták felkelteni :D
2014. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!