Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reális, hogy egy sportos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális, hogy egy sportos, izmos férfi akarhat valamit egy kövér lánytól?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ne higgyek ilyesmiben? Konkrétan sportoló, kidolgozott izmokkal, én meg 100 kiló vagyok és volt egy érdekes kérdése, lehetséges?
2014. máj. 29. 20:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az az érdekes kérdés?
2014. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Attól, hogy valaki úgy néz ki, ahogy, még nem jelenti azt, hogy ugyanolyan nőre vágyik maga mellé.
2014. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
gondolom randira hívott?! Mindenkinek más az ideálja, de az is lehet h csak fel akar próbálni, és tudja magáról h sok mindenkinek bejön.
2014. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Lehet, sok férfinak van dagadt lány fétise. Nekem is van olyan kigyúrt barátom, aki kifejezetten a kövér lányokra izgul.
2014. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

nem hívott randira, most találkoztunk másodszor és rögtön megkérdezte, hogy eddig miért nem jártam el sportolni, valami gond van a barátommal? és pontosított, hogy ő nem engedett, hogy menjek?

(ez volt érdekes)


+ mondta, hogy milyen szimpatikus vagy és hogy már első alkalmommal is szimpatikus voltam, hogy milyen jó, hogy mosolygós vagyok és vidám és pozitív (tudom, a "szimpatikus" még nem jelent semmit, de talán?)

2014. máj. 29. 20:56
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát ez meg egyáltalán nem jelenti azt, hogy akar tőled valamit. Szerintem ilyeneket mindenkinek mond.
2014. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ez inkább beszólás volt.
2014. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez szerintem beszólás gyanús:D
2014. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

de akkor miért érdekes, hogy mi van a barátommal?

egyébként nem hiszem, hogy mindenkinek bejönne, nem egy tipikus férfiszépség, de nekem speciel tetszik.(csak hát szégyellem előtte, hogy kövér vagyok)

2014. máj. 29. 21:01
 10/23 anonim ***** válasza:
A szarkazmus lényege a barátod említésében rejlik.
2014. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!