Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ezen az oldalon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ezen az oldalon, aki azért van itt hogy komoly párkapcsolatot szeretne? Tehát ez ügyben is ismerkedik?

Figyelt kérdés
Amiatt kérdezem, mert úgy veszem észre, hogy ha rá is írnak az emberre, ha van kiírva egy ilyen jellegű kérdés, elég hamar kiderül, hogy mégse azt akarnak. És aki itt ismerkedik miért itt? Volt akinek innen lett párkapcsolata is?

2014. jún. 8. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mindig komolyat szeretnék. Azért regeltem ide, hogy segítsek másoknak, de ha útba jön az ismerkedés nem fogom elutasítani. 26/F
2014. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én részben hogy kiadjam a lelki bajaimat, segítsek másokon és ha találok (amilyet találtam is csak elutasított) egy olyan lányt aki nagyon különlegesnek tartok akkor akár barát akár párkapcsolat viszonyt kezdeményezzek :) de pl neten ismertem meg a legjobb barátomat is akinek sokat köszönhetek
2014. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2: 21F
2014. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2# és amúgy barátként megmaradt a lány? vagy azt már hogy elutasított, így nem vállaltad be?
2014. jún. 8. 16:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége azért van itt, hogy válaszoljon a kérdésekre. Én is.

Ugyanakkor nem zárkózom el attól, hogy ismerkedjek, amit nyilván lányokkal teszek szívesen. Még az is lehet, hogy itt találom meg a nagy Ő-t, sose lehet tudni.

Az ilyen "Vki beszélgetne 18/L" kérdésekre elvből nem írok, a fele úgyse igaz.

Le a kalappal az előtt, aki tényleg egy komoly párkapcsolatot összehozott innen!

2014. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
6# ugyanezt gondolom, én is ismerkedtem, eddig igaz sikertelenül, mert olyan emberekbe botlottam bele, akik egyáltalán nem gondolták komolyan a dolgot, vagy csak szórakoztak...
2014. jún. 8. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:

sajnos nem :) pedig elég értékes barátom lehetett volna :)

#2-es voltam

2014. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj az itt ismerkedésben, hogy nem látod a másikat. Így lehet, hogy nagyon jól kijövünk, de ha nem tetszik az egészet megette a fene. Lehet mondani, hogy felszínes vagyok, meg a belső fontosabb, de mégis csak egymás fejét nézzük ideális esetben évekig.
2014. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem azért vagyok itt, de ha ismerkedem, ezért teszem. Csak akikkel eddig beszéltem, nem éppen ezzel a céllal ismerkedtek. 19/l
2014. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8# ebben egyetértünk, 9# ebbe már én is belefutottam, nem is egyszer :/
2014. jún. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!