Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret még a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még a barátnőm?

Figyelt kérdés

Korábban a problémákat kihívásnak tekintette és kb kezen fogva oldottuk meg egyutt.


Most meg motivalatlan, es a problemakat a szememre hanyja mint es kisgyerek a szuleinek. De a megoldasban mintha mar nem akarna aktivan reszt venni.


Lepjek le, vagy csak nehez idoszak az oka? Konkretan egy honapja penz nelkul tengodunk mert lehuzott a bank valami irrealis kezelesi koltseggel. Lehet, csak ez az oka.


2014. jún. 8. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, és pontosan mik a voltak a problémák, amiket sikerült megoldani? Most pedig mit vár tőled?
2014. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélje vele, vagy az már megvolt?
2014. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

En 23 egyetemista vagyok (nem egy alom azert...)

O 19, most vegzett a gimivel.


Hat foleg csaladi problemak voltak, rendorsegi ugyeim. Volt h nem volt hol laknom de egyutt didergett velem, tamaszt nyujtott.


Mostmar szelid a kornyezet, hozza koltoztem, csinaljuk a kertet, szepitgetjuk a lakreszet, itt van most sok problema. Foleg, hogy egy ideje kinse tudtunk mozdulni es leepulunk, mert egy felkesz helyen lakunk. Ertsd nincs mosogep, meg nincs meg a vizhalozat, nem tudtunk meg leburkolni, nincs huto, nincs konyha, ez megy 3 honapja.


Amikor arendorsegi ugyek voltak egy kenyelmes lakasban laktunk de engem onnan elzavartak a szuleim....


Kicsit tartok tole h mire ez a hely is kenyelmes lesz, innen is mennem kell talan.


Szoval a rossz helyzet kenyszeritett elhamarkodott dontesekre es nem igazan tudom mar mit akar o. Azt tudom, hogy egy eve akarmilyen szar volt korulottunk boldog volt velem, de most mintha nem lenne az, bar az idegen kornyezet miatt lehet en is unalmassa, kiegette valtam.

2014. jún. 8. 17:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Hetente beszelunk errol igazabol egy ideje kitero valaszokat ad, szoval vagy csak fusztralt o is, vagy nem szeret mar es nem vesz komolyan.
2014. jún. 8. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy beleunt a nehézségekbe, felőrlődött. Nem biztos, hogy veled van gondja, inkább a helyzettel.
2014. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

O szerinte az osszes problema abbol taplalkozik, hogy a szuleim kidobtak. Eleg sok bosszusagot okoztak egyebkent, az ertekeimert se engedtek vissza a lakasba, de korbejartuk mar ezt a temat es tehetetlen vagyok. (lakasmaffia)


De hogy ez kihatassal van egy uj kezdetre is annak csak az lehet az oka, hogy megunt, vagy mar nem remenykedik aban, hogy szep lesz minden.

2014. jún. 8. 17:44
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet, en mondtam is neki meg a legelejen, hogy hagyjuk, szakitsunk.


Akkor meg cica szemekkel konyorgott, sirt hogy ne.


Mostmar ha felhozom inkabb csak gonoszsagokat vag hozzam es nem tudom meregbol-e, vagy mar o is azt akarja.

2014. jún. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!