Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy lehet valakit a legkönnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy lehet valakit a legkönnyebben elfelejteni, ha nem gondolunk rá többet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha pasiról/lányról van szó, akkor szerintem a legkönnyebb úgy felejteni, ha találsz egy másikat.
2010. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
hát ez elég egyértelmű h így van :) de mivel a gondolataid nem nagyon tudod így szabályozni inkább úgy fogalmaznék h amikor lehet, másra gondolunk.
2010. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

ez tényleg elég durva, de legkönnyebben így tudsz felejteni.

Keresel egy "rövidtávú" kapcsolatot (megjegyzem: nem vagyok a híve), amit meg könnyen elfelejtesz.


Ha meg olyan fajta vagy, mint én, akkor az ciki, mert nem fogsz olyan gyorsan másikat találni. (attól függ egyébként, h ki dobott kit)

2010. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát úgy lehetne..de azt nagyon nehéz kontrollálni, hogy mire gondolsz. Ajánlom, hogy a tőle kapott dolgokat, és amik rá emlékeztetnek, ha nem is dobod ki, de rakd el egy külön dobozba, a szekrény aljára, vagy ahol nem látod sokat, és ne vedd elő gyakran, a telefonodból töröld ki az smseit, hívásait(hívásinfóból), a képeket(ha gépen vannak) írd ki egy CDre ha mindenképpen meg akarod tartani és azt is rakd a dobozba. Msnről is ha nem is törlöd le, de legalább tiltsd le arra az időre amíg nem találsz másik fiút/lányt :D. Véglegesen szerintem csak egy boldog,új szerelem feledteti ezeket a dolgokat, de addig sem kell szomorkodni. :) Legyél sokat a barátaiddal, menjél szórakozni, tudom h nehéz, de menni fog. Ha megnyugtat akkor sírj, de ne vidd túlzásba, és ne hallgass szerelmes számokat. Gondolj azokra a dolgokra amik nem tetszettek benne, és olvass vicceket vagy nem tudom :D:D bocsi ha hosszú lett :D 15/L
2010. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem találkozol és nem beszélsz vele egyáltalán, kb 3-4 hónapig, nagyon szar lesz, de utána elfelejted és már elkezdenek tetszeni más fiúk is.
2010. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor könnyű felejteni, ha megszakítod a kapcsolataidat vele
2010. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gondolj a számlákra
2010. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!