Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni. Hogy menne a legkönnyebben?

Figyelt kérdés
6 hónapja megismertem egy lányt. Találkozgattunk,elbeszélgettünk. Nagyon úgy tűnt hogy lehet valami esélyem. Eddig minden jól alakult de valaki bekavart. Azt mondták rólam neki hogy én csak azért szeretnék tőle bármit is hogy lefektessem. Ez nem igaz. Én tiszta szívemből szeretem ezt a lányt. Nem azért akartam vele összejönni hogy lefektessem. Most nem hisz már el nekem semmit, el akar felejteni, és már nem úgy néz rám mint régebben... egy hülye pletyka miatt. Nem tudom elfelejteni. 2 napja folyamatosan sírok (tudom szégyen), de egyszerűen nem tudom elfelejteni.Kérhetnék tanácsokat hogy tudnám elfelejteni őt ? Nagyon rosszul érzem magam mert én úgy éreztem ő az igazi. Előre köszi a válaszokat. 18/F
2010. márc. 29. 13:34
 1/5 anonim válasza:

Szerintem küzdj. Nézd meg az én helyzetem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Na ezek után egy ilyennel ne gyere nekem. :D Ha beszélőviszonyban vagytok, legyél nagyon, nagyon őszinte, még ha meg is akarod dugni, mondd azt, hogy igen, nagyon szeretném, de nem bármi áron, nem mindenáron. Küzdj, barátom.

2010. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andrewka ***** válasza:

Első jól mondja, beszélj vele

De ne msnen!

Személyesen hívd el valahová és mondd el mi a helyzet


22/f

2010. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mondtam neki hogy jöjjön el velem sétálni. De lerázott aztmondta nem akar velem találkozni. El akarom valahogy felejteni :'( De hogy ?:(
2010. márc. 29. 14:14
 4/5 anonim válasza:
Akkor csípd el, mikor egyedül van.
2010. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nem fog elhinni nekem semmit. Hogy felejtsem el? El szeretném felejteni :'(
2010. márc. 29. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!