Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a szerelem jelei lehetnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a szerelem jelei lehetnek?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sajnos egy lány iránt érzek talán többet a kelletténél úgy, hogy én is az vagyok.

Ha a közelében vagyok annyira ver a szívem, hogy már hallom és néha remeg a lábam és a kezem.

Az illatából bárki közül felismerném. Ha meghallom a hangját már gyorsabban ver a szívem. Imádok vele lenni de mindig hülyeségekről beszélek és általában olyanokat kérdezek ami nem is érdekel csak, hogy hallhassam a hangját. Ha nem látom pár napig már hiányzik és ha elutazik valahova aggódom érte és alig várom, hogy újra láthassam és rudjam, hogy jól van. Utálom ha rossz kedve van és kb. ezt mindig kiszúrom rajta és azon vagyok ,hogy felvidítsam. Nem tudok csalódni benne.

Ja és a hab a tortán... ez a nő a tanárom. :(

Ha ez már szerelem akkor, hogy tudnám elfelejteni?

Ez kb. 2 éve tart.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. jún. 8. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig úgy örültem az elején :(

Keress valakit a korosztályodból. Nehéz lesz valószínűleg, de nagy előnyöd, hogy tudod, hogy biztosan esélytelen.

2014. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem olvastam, hogy a tanárodról van szó, addig még azt gondoltam, hogy biztos a barátnőd vagy ilyesmi. Nem leszek bunkó, bár őszintén szólva ezek a tanár-diák leszbikus szerelmek néha az őrületbe kergetnek. De viszont válaszolok a kérdésre, ha ez ennyi idő óta tart, és tényleg ezeket érzed, amiket leírtál, én nem mondom, hogy nem vagy szerelmes. De előfordulhat, bár azt sem tudom hány éves vagy, hogy esetleg egy nagyon erős rajongásról van szó. Volt hogy sírtál miatta? Ha pl. nem láttad, vagy már annyira hiányzott?
2014. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék ha csak nagyon erős rajongásról lenne szó. Igen sírtam már miatta. De volt olyan is, hogy attól rossz kedvem lett mert neki is. Utálom látni ha boldogtalan. Nagyon gáznak érzem néha ezt.... mert a tanárom és ráadásul még azonos nemű is. Egy biztos soha nem fogom neki ezt elmondani de azért szeretnék vele jóba lenni mert nagyon kedves és vicces nő. Áh szeretem :( Ez így nem mehet.
2014. jún. 8. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy jó részt rajongás van egy ilyen érzelemben...abba gondolj bele amúgy h igazából nem is ismered ezt a nőt.Amit látsz az életéből személyiségéből az egy nagyon pici rész.+ ugye a tanárod és ha jól sejtem középsulis vagy még minimum 2 évig egy intézményben lesztek...próbálj meg ismerkedni másokkal és ne azon kattogj mi van vele.Kamaszkorban sokan átesnek ezen még az sem biztos h ez leszbikus hajlamot jelent csak valamiért most éppen ő fogott meg.Talán csak lelki érzelmi szintű a dolog akkor pedig még csak nem is szerelem mert abban a testi vágy is ott van.Tehát nem kell annyira túl aggódnod ezt a dolgot.ha érzed h túl sokat gondolsz rá akkor próbálj más dolgokkal foglalkozni kösd le magad....ez annyira nem lehet nehéz kapásból ott a tanulás...vagy járj el szórakozni a barátaiddal. :)
2014. jún. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy testileg is vonz :( Igazából szerintem elég sok mindent tudok róla mert ami érdekelt azt megkérdeztem tőle de az úgymond "otthoni" személyiségét nem annyira.... vagyis de :D most jut eszembe, hogy sulin kívül is szoktam vele beszélgetni. Pl. Egy másik tanárt is beszélt már ki nekem:D Azért tényleg van sok minden amit még nem tudok:) Elég gyakran nem tudom eldönteni mit érzek:/ Van mikor szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy szeretem és olyan is mikor meg akarom győzni magam, hogy csak olyan mint egy testvér vagy anya de az is megtörtént már, hogy csak testileg gondoltam rá.
2014. jún. 10. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok.
2014. jún. 11. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!