Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen fiú, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú, akinek bejön az ilyen lány?

Figyelt kérdés

Mivel körülöttem minden fiú a vékony lányokat szereti el vagyok keseredve, hogy egyszer lesz-e nekem is barátom.

Nem vagyok valami nagy bulizós az alkoholt se nagyon szeretem inkább tanulok, olvasok nèha futok, úszok tornázok. Nem vagyok közvetlen tipus, de egy idő múlva fel engedek. Zöldes szemem és gesztenyebarna hajam van(kicsit világosabb árnyalatban) 160 cm magas vagyok nem vagyok se vékony se egy giruló golyó. A hajam nem hosszú a vállamtól kicsit tovább ér. Van i

olyan fiú akinek ez bejön vagy csak szimpatikus neki? (ha kérdés van akk írjátok)


2014. jún. 8. 23:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
van
2014. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mr. Truth ***** válasza:
ez kevés... EMBERILEG milyen vagy engem az érdekelne... ilyen nőből ennyi leirás alapján csak az ismerőseim közül tudnék 200 at felsorolni...
2014. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem lettem szerelmes, de kivetnivalót se találok benne :)

Ha gondolod beszélhetünk :)

2014. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

kicsit írhattál volna az érzelmi oldaladról, hogy milyen is vagy :)

21F

2014. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kép jó lenne, no meg a belsőd ami a lényeg volna.
2014. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Segítőkész vagyok, sokat szoktam nevetni,mosolyogni. Boldogságom lelem ha segíteni tudok. Èrtem a viccet, csak az tid megbántani aki nagyon de nagyon közel áll hozzám. Nem vagyok feszekedős tìpus jobban szeretek racionálisan megvitatni problémákat.
2014. jún. 9. 00:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Hogyne léteznék! Már el is keltem, úgy 20 évvel ezelőtt...
2014. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan, mint körülöttem egy lánynak sem kell gizda, alacsony, ronda fiú.
2014. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

így van, ahogy előttem írják, nem csak a kinézeteden fog múlni.

valamint, ha nem vagy elégedett magaddal, változtass ezen.

gondolom nem hormonproblémáid vannak/gyógyszeres kezelés alatt nem állsz, szóval tehetsz azért, hogy vékonyabb legyél, amennyiben te is osztod ezt a szépségideált. én nem erre buzdítanálak, hanem alapvetően arra, h mindenkinek ott a lehetőség, h változtasson a külsején, ha nem tetszik saját magának.

de ne felejtsd el, ez mind csak külsőség, és elsősorban a saját magad jó közérzetét éred el ezzel, és ez az, ami egy fiút vonz, hogy jól érzed magad a bőrödben, mintsem hogy barbibaba-derekad van, de látványosan elégedetlen magaddal.

nem vagyok szépségkirálynő, de amíg ez nem érdekelt, és volt önbizalmam így is, érdeklődtek irántam, ha ez vigasztal. (és nem csak "azért", hanem komolyan is)

2014. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, érdeklődhetek a korod felől??
2014. jún. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!