Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerintettek érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pamika kérdése:

Mit tegyek? Szerintettek érez vmit irántam

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe már több mint egy éve szerelmes vagyok. Ez a fiú állandóan néz engem, de én ha ránézek akkor elfordítja a fejét és zavarba jön. Legutóbb itt volt az anyja nálunk és mesélte hogy az a fiú mindennap rólam beszél otthon és nézi a facem. 3 héttel ezelőtt együtt buliztam vele és mondták neki, hogy táncoljon velem de ő zavarba jött és csak hebegett-habogott. A bulin szinte az összes szerelmes számot mélyen a szemembe nézve énekelte. Egyik nap mikor jöttem haza vonattal suliból félre hívott a vonaton. Beszélgetünk és megcsókolt meg mondta, hogy ad nekem egy esélyt. Megkért, hogy senkinek ne mondja el a dolgokat legyek vele titokban. Utána leszálltam vele. Elvitt hozzájuk. Az anyja az nagyon örült nekünk sőt engem meg is ölelgetett. Ez után hazavitt a fiú. Egész úton életemnek meg szívemnek hívott. Mondta, hogy én vagyok az egyedüli nő aki mindig megbocsát neki és én lennék a legjobb neki. Másnap mikor beszéltem vele facen azt mondta felejtsek el mindent ami történt köztünk és keresek mást. Kiakadtam rajta. Ez után a suliba másnap folyamatosan nézett a fiú és zavarba volt meg rágta a száját. Írtam neki facen, hogy hazugság az egész élete és visszaírta, hogy igazam van és hogy egy sz*r alak meg mindenkit elmar magától és megbántja aki már kicsit is kezd fontos lenni neki.

2014. jún. 9. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Most őszintén, mit akarsz, mit írjunk erre? Miért Facebookon írtad neki, miért olyan nehéz kinyitni a szádat, és személyesen elmondani a bánatod?
2014. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát... Én nem értem a csávót
2014. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nagyon félként látszólag, próbálj te is nyitni felé és együtt lenni vele kettesben

21F

2014. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!