Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok arra, ha 1 év után kiderülne lánykollégiumban az egyik szobatársatokról, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nagyjából semmit. Nem olyan szívesen öltöznék előtte de ennyi, azért mert meleg nem jelenti automatikusan azt, hogy rád fog mozdulni.
2014. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2014. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül ugyanaz az ember marad, mint akit egy éve megismertél. Se több, se kevesebb.
2014. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a leszbikus, nem az, aki megtudta :) De azért köszi a válaszokat, még jöhetnek :)
2014. jún. 9. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Lesmárolnám
2014. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is lánykolis voltam, és volt hasonló szitu. (szerencsére én már a gimnáziumi évek után kerültem bizalmasabb viszonyba a régi szobatársammal így nem volt gond)

Első dolog, ne mond el senkinek. Komolyan! Ez egy lánykoli azonnal beindul a pletyka, mindenki csak 1 embernek mondja el, és hidd el nem kell neked a felhajtás. (plusz ha a nevelőtanárok fülébe is eljut abból kellemetlen szituáció is születhet)

Ha csajokkal akarsz ismerkedni inkább a kolin kívül tedd szerintem...

2014. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy osztálytársam, aki biszex, eleinte kissé idegenkedtem tőle, de mivel teljesen normális, kedves, jófej, ezért megszerettem. Igaz, ha csoportosan lányok berúgunk, akkor néha le kell állítani, hogy, nem, egyikünk sem akar vele csókolózni, és igen, ő a legszebb lány az osztályban, de mi a fiúkra bukunk, és ha megérti, akkor annak nagyon örülünk.

Szóval szerintem ha megtudják és normális emberek, akkor nem fognak kiakadni, csak kontrolláld magam minden szituációban, és nagyon figyelj hogy a sima baráti gesztusnál(pl ölelés) hova-hogyan nyúlsz, mert így különösen figyelnek és azon és is ki szoktam akarni, ha akármilyen erogén zónámat simogatja, tudom hogy nem kellek neki, ez sima baráti gesztus, de így zavar, hogy nem tudom, ő most éppen mire gondol.

Jah, és ne traktáld őket meztelen nőkről készült képekkel(Úristen, milyen melle van, nézd meg de gyönyörű....), és akkor nem lesz semmi problémád belőle.

Még jó hogy nem vagyunk egyformák. :)

2014. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lánykoliban laktam egy ideig, de csak egy valaki tudta, hogy leszbikus vagyok, ő az egyik legjobb barátnőm. Főleg, hogy ez református koli volt, szóval az emberek is olyanok voltak, hogy csak a fejem tudtam fogni. Intoleráns, agresszív, gyűlölettel teliek. Milyen koliban laksz kérdező?
2014. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!