Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet belőle komoly érzelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle komoly érzelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú aki nagyon tetszik és amikor olyan eseményen vagy helyen vagyunk ahol látjuk egymást ő mindig néz.

Egy faluban lakunk a barátnőmmel szoktunk járni meccsre vagy jégkrémezni a kocsmába és amikor ő éppen meccsen van vagy máshol folyton néz és azt hogy néz azt nem lehet nem észre venni.Nem tudom hogy csak szórakozik velem vagy tényleg tetszek neki.Ő olyan típus aki kihasználja a lehetőségeket és hát ezek elég sűrűn adódnak tehát a könnyen kapható lányokra gondolok.Szoktam látni lányokkal a faluból és hát utána hallom is a hírét hogy ezt meg ezt meg...tudjátok.De amikor meglát akkor le sem veszi rólam a szemét és a barátai már kérdezték tőle hogy csak nem zavarban vagy?Ő meg dadogott.Mostanában amikor lát zavarba jön elpirul amikor látom hogy néz ránézek ő is rámnéz majd nézi a földet.Nyáron bepróbálkozott nálam,de visszautasítottam mert nem gondoltam hogy komoly szándékai lennének.Egy ismerősnél voltunk 6-an mi ketten táncoltunk ő elkezdett ölelgetni tánc közben simogatta a hátam rám dőlt adott az arcomra puszit beszélgettünk majd később meg akart csókolni,de nem engedtem neki mondtam hogy ez nem jó ötlet és inkább nem kéne.Később volt egy kis házi buli féle meglátott oda jött és beszélgettünk majd megölelt,de ellöktem magamtól.Őszintén szólva nincs jó híre és nem vagyok benne biztos hogy komoly szándékai lennének felém mert nem lép csak néz és nem félénk srác a közelembe zavarban érzi magát.Kihasználja a lányokat most is láttam egy lánnyal sétáltak és mostanában sokat látják őket együtt és ez a lány olyan könnyen kapható lány. Nem rég volt utca verseny és én ott beszélgettem egy fiúval ő meg a padról úgy nézett hogy mit csinálunk utána ez a fiú akivel beszélgettem nevettem oda ment hozzá és át akarta karolni és ő kibújt alóla és oda ment a büféhez.Lehet hogy zavarja?Vagy magának akar?De ha igen akkor ő miért van más lányokkal?Játszadozik velem?



2014. jún. 8. 20:27
 1/2 anonim válasza:
Szerintem eleinte kiszemelt téged és gondolta te is egy könnyű nőcske vagy, de amikor visszautasítottad őt csak jobban akart téged. Ha tényleg csak kihasználja a lányokat és te nem érzel semmit iránta akkor szórakozz vele. De ha bejön akkor dumálj vele sokat, próbáld kiismerni teljesen aztán ha úgy érzed gyere össze vele. :)
2014. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is bejön csak vigyàzok vele!:)
2014. jún. 8. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!