Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki vonzódik a másikhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki vonzódik a másikhoz, de nem lehetnek együtt, képes arra, hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ez esetben képes lenne arra, hogy azért, hogy leplezze az érzéseit, direkt válik elutasítóvá és direkt nem néz az illetőre?

Nektek vannak ilyesfajta tapasztalataitok? Vagy ha nincs, akkor mit gondoltok erről?


(És azért nem lehet köztük semmi, mert családosak, ráadásul egy munkahelyen dolgoznak.)



2014. jún. 8. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem simán lehetséges, pont azért amit írsz, hogy leplezze. tagadás az egész, nincs ebben semmi egetrengető furcsaság, ilyen az ember
2014. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ja
2014. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2014. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen... ha szeretek egy nőt, lányt és tudom, hogy nem tudja viszonozni ezért nem lehetünk együtt, akkor száraz leszek vele és elutasító, nem keresem a társaságát. Mert nem esne jól és nem akarom magam lelkileg tönkreb aszni.:) 22f
2014. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát volt valaki akivel 1x beszéltem és sejtettem bizonyos jelekből, hogy bejövök neki... aztán utána elutasító lett. Vagy ellenszenves vagyok neki, vagy pont a vázolt okok miatt olyan velem. Deee... bizonyos körülmények miatt nem lehetnénk együtt. Nem tudom, igazából mindegy... csak kíváncsi lennék a valódi okra.


23/F

2014. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm az eddigi válaszokat, véleményeket!

Azért jöhetnek még, kíváncsi vagyok...

2014. jún. 8. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!