Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Születésem óta ismerem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születésem óta ismerem. Évente találkozom vele, és múltkor egy ilyen alkalom volt. Szeretném ha tartanánk a kapcsolatot. Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár napja mentünk el hozzájuk. Rengeteget beszélgettünk, sokkal jobban megismertem.

Volt egy kis kavarcunk két éve. Akkor is elmentünk, és a barátságunkat sokkal többnek éreztem. Mikor hazamentünk, (interneten keresztül) szerelmet vallottam, bár azt hiszem, hogy csak felületesen. A válasz elég homályos. Se nem pozitív, se nem negatív. Azóta szerencsére elfelejtettük.

Most, hogy találkoztunk, nagyon megkedveltem, de a barát zónán belül. Én magam is meglepődtem, hogy nem ájultam el tőle, mikor megláttam, hanem csak megöleltem, és örültem, hogy hosszú idő után újra látom. Örülnék neki, hogy beszélgetnénk, és tartanánk a kapcsolatot a szülők segítsége nélkül is. Szerintetek ezt hogy érjem el? Félek, hogy ha ráírok, esetleg nem írna vissza szívesen...

Tényleg mindent leszámítva érzek így. Néha zavar, ha olyan képén látom, amin egy másik lánnyal van, de sokkal inkább szeretnék barátja lenni, mint belemenni egy kapcsolatba...

Szerintetek írhatok neki? Nem fogja bánni? Úgy érzem, ebben a pillanatban arra vágyom a legjobban, hogy meséljen a napjairól, az osztálytársairól, és úgy mindenről. Azt szeretném, hogy én legyek az, aki meghallgatja, hogy nincs jól, és akivel együtt nevet. Hogy én legyek a legjobb lány barátja...

Hogyan érjem ezt el?


15/L :)



2014. jún. 9. 16:14
 1/2 anonim válasza:
irj neki :)
2014. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp írj neki! :) Nem fogja rossz néven venni. Ha meg nem ír vissza, hagyd.
2014. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!