Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan fiú, aki 7 napból 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiú, aki 7 napból 8 napon füvezik napi többször, hamarabb választana olyan lányt, aki szintén szokott (heti 1, max.2 alkalom), mint egy olyat, aki nem?

Figyelt kérdés
Bunkózást nem kérek, köszi.
2014. márc. 16. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"7 napból 8 napon füvezik"- azt hogy csinálja?

amúgy nem biztos.. mert mondjuk ha leakarna állni akkor inkább olyat választana, aki egyáltalán nem szív

2014. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem érted, mire gondoltam vele... konstans be van állva a srác, minden nap. Egy nap talán 4-5 óra van, amikor tiszta. Nem úgy néz ki, mint aki le akarna állni. A haverjaival heti 3-4x legalább összejárnak, és nyomják, én még egyszer nem hallottam, hogy azt mondta volna, kicsit visszavesz. Sőt, néha spurizik, illetve ekizett is már. De közben meg annyira aranyos, jószívű, udvarias, jajj. Nem is értem.


Gondolom inkább olyan lányt keres, aki szintén szokott (oké, mondjuk nem ilyen durván, az nem lenne valami konstruktív a srácnak sem), és nem kell előtte tiltakozni, bujkálni a haverokkal, balhézni. Jól látom?

2014. márc. 16. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Naponta füvezem és az ekit is próbáltam már többször.


Számomra full lényegtelen ez. Kizárólag az fontos mi van a csaj szívében. Az, hogy amúgy ő is füvezik-e vagy sem, az totál hidegen hagy, nem ettől függ.

2023. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!